اردبيل استان برتر در اجرای برنامه های بازآفرينی پايدار شهری است

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از راه و شهرسازی اردبیل، خليل محبت‌خواه ظهر سه شنبه در جلسه ستاد بازآفرينی پايدار شهری با موضوع بافت های فرسوده و ساماندهی سكونتگاههای غيررسمی استان اردبيل افزود: این بحث مهمی است که در اردبیل با جدیت پیگیری می کنیم و تاکنون نیز دستاوردهای مطلوبی کسب شده است.

وي با اشاره به اقدامات صورت گرفته در این خصوص افزود: در این راستا راه و شهرسازي استان با انجام مطالعه ميدانی در قالب طرح هاي كالبدی – اقتصادی – اجتماعی پروژه هايی را در محلات هدف تهيه کرده است.

مديركل راه و شهرسازی استان از تدوین بانك اطلاعاتی جامع محلات هدف اردبیل خبر داد و متذکر شد: راه و شهرسازی در نظر دارد نسبت به تهيه بانك اطلاعاتی جامع محلات هدف و شناسايی سازمانهای مردم نهاد منطبق بر مطالعات انجام يافته اقدام کند.

وی اولويت بندی محلات برای دستیابی به توسعه پايدار آنها را ا مهمترین اهداف این طرح برشمرد و متذکر شد: در این زمینه عدم تشكيل ستادهای شهرستانی و كارگروه تخصصی در شهرستانهای استان قابل قبول نیست.

محبت‌خواه با ارائه گزارش از وضعيت اجرای طرح های مصوب در محلات هدف، وضعيت تسهيلات ابلاغی و پرداختی به متقاضيان را تشریح و بر لزوم اختصاص سهميه تسهيلات برای شهرهای گرمي، بيله سوار و كوثر تاکید کرد.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «اردبيل استان برتر در اجرای برنامه های بازآفرينی پايدار شهری است» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات