کانون‌ فرهنگی هنری در مساجد استان اردبیل راه‌اندازی شد

کانون فرهنگی هنری مساجد مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل گفت: تاکنون کانون‌ فرهنگی هنری در ۲۵ درصد مساجد استان اردبیل راه‌اندازی شده و فعالیت می کنند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل، نادر سقا صبح امروز در جلسه هیئت نظارت بر کانون‌های فرهنگی هنری مساجد شهرستان گرمی اظهار داشت: ‌تاکنون کانون‌ فرهنگی هنری در 25 درصد مساجد استان اردبیل راه‌اندازی شده و فعالیت می‌کنند.

وی با تشریح تدارک برنامه‌های مختلف مذهبی و فرهنگی در ماه مبارک رمضان تصریح کرد: 460 کانون فرهنگی هنری مساجد در سطح استان اردبیل برای اجرای برنامه‌های مختلف فرهنگی، مذهبی و هنری سازماندهی شده و اقدام به فعالیت خواهند کرد.

سقا با بیان اینکه در حال حاضر 60 درصد کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد در مناطق روستایی فعال هستند، افزود: با توجه به این امر بیش از 60 درصد برنامه‌ها در این مناطق روستایی و محروم برگزار می‌شود تا بتوانیم زمینه بهره‌مندی اهالی این مناطق را از برنامه‌های فرهنگی و مذهبی فراهم کنیم.

مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل گفت: برای ایام تابستان نیز برنامه‌های مختلفی توسط کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان برای غنی‌سازی اوقات فراغت نوجوانان و جوانان پیش‌بینی شده است که امیدوارم بتوانیم زمینه حضور هر چه بیشتر افراد هدف را با اجرا و تدارک برنامه‌های مناسب و لازم بیش از گذشته فراهم کنیم.

وی با اشاره به فعالیت کانون‌های فرهنگی و هنری در شهرستان گرمی بیان کرد: تاکنون در شهرستان گرمی 40 کانون در مساجد راه‌اندازی شده که از این تعداد 33 کانون روستایی بوده و اقدام به اجرای برنامه‌های مختلفی فرهنگی، ورزشی، علمی، آموزشی، هنری و ورزشی در سطح روستاها می‌کنند.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «کانون‌ فرهنگی هنری در مساجد استان اردبیل راه‌اندازی شد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات