امنیت کشور نتیجه رهنمودهای مقام معظم رهبری است

سهراب صلاحی رئیس سازمان بسیج اساتید کشور گفت: از جمله اهداف مهم انقلاب اسلامی ایران تبدیل کشور جمهوری اسلامی ایران به یک قدرت بین‌المللی در حوزه جهانی بوده است که در حال حاضر این قدرت با فرماندهی حکیمانه مقام معظم رهبری به دست آمده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل، سهراب صلاحی صبح امروز در بیست و یکمین کارگاه آموزشی پیوست‌نگاری فرهنگی که در سالن اجتماعات دانشگاه آزاد اردبیل برگزار شد اظهار داشت: به‌منظور اینکه بتوانیم جایگاه پیوست فرهنگی را در الگوی پیشرفت ترسیم کنیم، باید اهداف انقلاب اسلامی ایران را تبیین کرده و بر اساس تحقق این اهداف برنامه‌ریزی‌ها و فعالیت‌های تحقق فرهنگ انقلاب اسلامی ایران را انجام دهیم که در این رابطه دانشگاه‌ها و مراکز علمی نقش مهم و بسزایی در تحقق فرهنگ انقلاب اسلامی ایران دارند.

وی گفت: از جمله اهداف مهم انقلاب اسلامی ایران، تبدیل کشور جمهوری اسلامی ایران به یک قدرت بین‌المللی در حوزه جهانی بوده است که در حال حاضر این قدرت، با فرماندهی حکیمانه مقام معظم رهبری به دست آمده و ایران به کشوری استقلال‌طلب ضداستکبار جهانی تبدیل شده که یکی از ظرفیت‌های مهم کشور در دست یافتن به این امر، بهره‌مندی از رهبری دانا و فرزانه است.

رئیس سازمان بسیج اساتید کشور افزود: کشورهایی مانند مصر، پاکستان و عراق که از وجود رهبری قدرتمند بی‌بهره هستند مورد حمله و تعرض کشورهای غربی و آمریکا قرار گرفتند ولی جمهوری اسلامی ایران در کانون این ناامنی‌ها با تقویت قدرت دفاعی خود با بهره‌گیری از رهنمودهای مقام معظم رهبری، در برابر هیچ قدرتی عقب‌نشینی نکرده است.

صلاحی تصریح کرد: ایران به‌برکت وجود مقام معظم رهبری و پشتیبانی ملت از نظام جمهوری اسلامی ایران به یک قدرت در منطقه و جهان تبدیل شده و این در حالی محقق شده که مردم ایران سالیان متوالی شدیدترین تحریم‌ها را تحمل کرده ولی ذره‌ای از اعتقادات و حمایت خود از رهبری و نظام را دریغ نکردند که این امر موجب یأس و ناامیدی دشمنان جمهوری اسلامی ایران در تحقق سیاست‌های خود شده است.

وی بیان کرد:‌ قدرت علمی جمهوری اسلامی ایران در سال‌های گذشته رشد چشمگیری داشته و نخبگان و دانشمندان ایران اسلامی در سطح جهان دارای اعتباری ویژه هستند که در قالب پیشرفت این علم، صنعت دفاعی جمهوری اسلامی ایران نیز به‌حد کافی پیشرفت داشته و این رشد و تعالی در صنعت دفاعی باعث شده که هیچ کشوری نتواند فکر تهدید ایران را به ذهن خود راه دهد.

انتهای پیام/*

[ منبع این خبر سایت تنسیم-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «امنیت کشور نتیجه رهنمودهای مقام معظم رهبری است» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات