نظارت بر مراکز اقامتی بهبود معتادان در اردبیل افزایش می‌یابد

ستاری اردبیل مدیرکل بهزیستی استان اردبیل گفت: نظارت و ارزیابی نظام‌مند و مطابق با برنامه از مراکز اقامتی بهبود و بازتوانی معتادان در سطح استان اردبیل انجام می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل، بهزاد ستاری پیش از ظهر امروز در دومین کارگاه آموزشی ساماندهی مراکز اقامتی بهبود و بازتوانی اعتیاد در اردبیل اظهار داشت: در زمینه مراکز اقامتی در مواجه با دستیابی به اهداف سازمان با استانداردهای معقول فاصله داریم و باید این فاصله را کاهش دهیم.

مدیرکل بهزیستی استان اردبیل گفت: سیر تاریخی مراکز نشان می‌دهد رویکردهای غیرتخصصی و غیرعلمی نتایج قابل قبول به همراه نداشته است و باید تلاش و جدیت بر این باشد تا اقدامات در این حوزه به شکل تخصصی و راهبردی باشد.

وی بیان کرد: با توجه به سیاست‌ها و رویه‌های سازمان باید در بحث‌های پذیرش، ارائه خدمات، ترخیص وپیگیری، اصول و معیارهای استاندارسازی را کاملا منطبق با اهداف عمومی و اختصاصی دنبال کنیم و در استانداردسازی خدمات دو شاخص مهم تعهد و تخصص مسئولان مراکز است که بدون این دو عامل مرکز موفق نبوده و به طور قطع به شکست منجر می‌شود.

ستاری افزود: نظارت و پایش و ارزیابی مراکز، تحلیل و آسیب شناسی وضع موجود، تشویق و برخورد به موقع در انجام کار، داشتن تعهد و تخصص محوری و دقت در انتخاب افراد از اولویت‌های ارتقای وضعیت  فعلی تلقی می‌شود.

مدیرکل بهزیستی استان اردبیل تصریح کرد: برگزاری دوره‌های آموزشی به صورت دانش محور و تخصصی بسیار کارساز و موثر است، بنابراین بهتر است دوره‌های آموزشی  تداوم و استمرار داشته باشند تا دانش تجارب و اندوخته‌ها به صورت همزمان انتقال یابند و ارزیابی نظام‌مند و مطابق با برنامه از مراکز انجام شود تا سازمان نیز بتواند به شاخص‌های مورد نظر دسترسی پیدا کند.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «نظارت بر مراکز اقامتی بهبود معتادان در اردبیل افزایش می‌یابد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات