مدول دوم طرح تصفیه خانه فاضلاب شهری تبریز با حضور وزیر نیرو کلنگ زنی شد

کلنگ زنی مدول دوم طرح تصفیه خانه فاضلاب تبریز با هدف تصفیه فاضلاب شهری مرکز آذربایجان شرقی و واریز آب تصفیه شده به دریاچه ارومیه، با حضور وزیر نیرو کلنگ زنی شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از تبریز، عملیات اجرایی مدول دوم تصفیه خانه فاضلاب کلانشهر تبریز با کلنگ زنی حمید چیت‌چیان، آغاز شد.

براساس این گزارش، این تصفیه خانه که با اعتبارات ستاد احیای دریاچه ارومیه ساخته شده است، باهدف جمع آوری، تصفیه و دفع بهداشتی فاضلاب تبریز احداث خواهد شد.

این تصفیه خانه پس از افتتاح و بهره برداری، سالانه بیش از 75 میلیون متر مکعب پساب تصفیه شده تبریز را به دریاچه ارومیه منتقل خواهد کرد. در حال حاضر، سالانه بیش از 50 میلیون متر مکعب پساب تصفیه شده به سمت این دریاچه هدایت می‌شود و با اجرای مدول دوم فاضلاب تبریز، این رقم به 125 میلیون متر مکعب پساب تصفیه شده افزایش خواهد یافت.

مدول اول این تصفیه خانه بیش از 600 هزار نفر از جمعیت تبریز را تحت پوشش قرار داده که با افتتاح مدول دوم، حدود 1 میلیون نفر دیگر تحت پوشش شبکه جمع آوری و تصفیه فاضلاب شهری قرار می‌گیرد.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مدول دوم طرح تصفیه خانه فاضلاب شهری تبریز با حضور وزیر نیرو کلنگ زنی شد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات