دختر 4 ساله در فريزر منجمد شد!

والدين معتاد کويتي دختر 4 سالۀ خود را پس از شکنجه شديد و کشتن، منجمد کردند! به گزارش نامه نیوز ، والدين معتاد کويتي که دختر 4 سالۀ خود را بعد از کشتن در فريزر منجمد کرده بودند، بازداشت شدند.

سالم صباح عبدالله بوهان 26 ساله هنگام مواجهه با مأموران، مدعي شد که دخترش به مرگ طبيعي مرده است اما بعد از آن که جسد دخترش در کيسۀ بزرگي در فريزر يافت شد مرد معتاد به ناچار لب به اعتراف گشود.

با رؤيت آثار شکنجه و سوختگي روي شانه ها و پاهاي دخترک، وي اعتراف کرد که دخترش را به دليل کثيف کردن خانه با آب جوش و سيم برق شکنجه کرده و بعد از مرگ فرزندش او را در فريزر متجمد کرده است.

مادر اين کودک نيز که او هم به مواد مخدر معتاد است بعد از اين حادثه از ماندن در خانه اي که جسد دخترش در آن بوده امتناع کرده و چند روزي را به همراه سه پسرش در انباري گذراند اما گرماي هوا باعث شد به خانۀ پدرش برود و ادعا کند که دختر کوچکش بيمار شده و پدرش در بيمارستان کنار او مانده است.

پدر و مادر سنگدل که به مواد مخدر و روانگردان اعتياد دارند به مقر اداره کل آگاهي منتقل شدند تا بازجويي از آنها کامل شود.

[ منبع این خبر سایت نامه نیوز-پربیننده ها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «دختر 4 ساله در فريزر منجمد شد!» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات