چگونه می‌شد مغلوبان انتخابات 88 را قانع کرد که کار به حصر نرسد؟ /پاسخ سلیمی‌نمین را بخوانید

چگونه می‌شد مغلوبان انتخابات 88 را قانع کرد که کار به حصر نرسد؟ /پاسخ سلیمی‌نمین را بخوانید سیاست > احزاب و شخصیت‌ها - سلیمی نمین معتقد است مناظره برگزار کردن با حضور کاندیداهای مغلوب سال 88 خیلی بهتر از حصر جواب می داد.

عباس سلیمی نمین فعال سیاسی اصولگرا در بخشی از گفتگوی تفصیلی خود با خبرآنلاین {اینجا} در تحلیل رایی که مردم تهران به لیست امید دادند، به حوادث سال 88 اشاره کرد و گفت: متاسفانه اتفاقات سال 88 همچنان یک استخوان لای زخم است، ما متاسفانه نتوانستیم یا برخی نخواستند که این مساله روشن شود و به یک جمع بندی برسد. همچنان عده ای تصور می کنند که نظام در این انتخابات رای آنها را صیانت نکرده، همچنان این ناراحتی را دارند و می خواهند که این ناراحتی را در جایی بروز دهند، می خواهند بگویند ما هستیم و ناراحت هم هستیم.

وی که معتقد است روشن کردن ابعاد این قضیه خیلی دشوار نبود، می گوید: اگر 20 تا مناظره قوی می گذاشتیم و آقایان کروبی و موسوی را وادار می کردیم که در این مناظره ها شرکت کنند، مشکل حل می شد.نه اینکه به زور آنها را به تلویزیون ببریم بلکه در تنگنای افکارعمومی قرار می دادیم که حرف داری بیا در مناظره اثبات کن..

این چهره سیاسی اصولگرا با تاکید براینکه مناظره برگزار کردن قطعا خیلی بهتر از حصر جواب می داند، گفت: ولی کم کاری کردیم تا این حصر رخ داد. از فاصله پایان انتخابات تا شروع حصر یک فاصله زمانی بود که می شد قضیه را حل کرد، اما کم کاری شد و برای مردم روشن نشد که این حرف آقای کروبی درباره انتخابات برای دومین بار است که مطرح می شود و خودخواهی ایشان فقط این نیست که بگوید در این دوره انتخابات تقلب شده است، سال 84 هم همین را گفت ولی آیا مستنداتی به مردم ارائه داد؟ نه.

سلیمی نمین گفت: باید بپذیریم که کم کاری کردیم. اگر فهم درستی داشته باشیم متوجه می شویم که در تهران هنوز عده ای هستند که براساس احساس عمل می کنند، کسی بخواهد یک ذره به احساس شان نیشتر بزند به صحنه می ایند و احساسی احساسی عمل می کنند. متاسفانه خیلی از آقایان اصولگرا به این موضوع توجه نداشتند. طبیعی است با توجه به این پیش زمینه و آن بازی های عوامفریبانه ای که از سوی آقای هاشمی صورت گرفت اصولگرایان رای نیاوردند.

مشروح سخنان وي را اينجا بخوانيد.

27216

کلید واژه ها: مجلس دهم - اصولگرایان - مناظره انتخاباتی ریاست جمهوری دهم -

[ منبع این خبر سایت خبرآنلاین-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «چگونه می‌شد مغلوبان انتخابات 88 را قانع کرد که کار به حصر نرسد؟ /پاسخ سلیمی‌نمین را بخوانید» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات