بسته های اینترنت موبایل یک ماهه همراه اول، ایرانسل و رایتل -آکا

سایت علمی ، اخبار علمی آکااخبار علمی تازه های فناوری اخبار آموزشی

آکاایران: سرویس فناوری آکا ایران به نقل از راسخون؛ بخش اخبار فناوری:

به گزارش آکاایران: بسته های اینترنت موبایل یک ماهه همراه اول، ایرانسل و رایتل

,بسته,اینترنت,موبایل,[categoriy]

بسته های اینترنت موبایل یک ماهه همراه اول، ایرانسل و رایتل

بسته های اینترنت موبایل یک ماهه همراه اول، ایرانسل و رایتل -آکابسته,اینترنت,موبایل,ماهه,همراه,ایرانسل

آکاایران: بسته های اینترنت موبایل یک ماهه همراه اول، ایرانسل و رایتل

بسته های اینترنت موبایل یک ماهه ی اپراتورهای همراه از پرمصرف ترین بسته های اینترنتی کشور به حساب می آید. همراه اول، ایرانسل و رایتل سعی می کنند با ارائه ی بسته های اینترنت موبایل یک ماهه ی گوناگون، مخاطبان خود را راضی نگه داشته یا مخاطبان اپراتورهای رقیب را جذب کنند.

 

بسته های اینترنت موبایل یک ماهه ی اپراتورهای همراه بیشترین مشتری را در بین بسته های اینترنت ارائه شده در کشور دارند. با توجه به گسترده شدن شبکه های 3G و 4G اپراتورهای همراه ایرانی، کاربران اینترنت موبایل روز به روز در حال افزایش هستند و تا کنون بیش از ۲۰ میلیون مشترک یا شماره منحصر فرد به اینترنت تلفن همراه وصل شده اند.

بدین خاطر و با توجه به رشد بیش از پیش کاربران اینترنت تلفن همراه، اپراتورهای موبایل ایرانی که به دنبال جلب رضایت مشترکان خود و جذب مشترک بیشتر هستند، هر چند وقت یک بار بسته های اینترنت خود را به روز می کنند. از طرفی با توجه به نزدیک تر شدن به اجرای طرح ترابردپذیری این بسته ها نیز نقشی تعیین کننده خواهند داشت.

همراه اول، ایرانسل و رایتل که از رفتار و نحوه ی مشترکان با خبر هستند سعی می کنند با ارائه بسته های ماهانه ی متنوع، کاربران خود را راضی نگه داشته و حتی آنها را به مصرف بیشتر نیز ترغیب کنند.

ما در این مطلب تمام بسته های اینترنت ماهانه ی اپراتورها را در بهترین سرعت های ارائه شده در جداول زیر گردآورده کرده و مقایسه، بررسی و تحلیل این بسته ها را به عهده ی شما مخاطبان و کاربران بگذاریم.

ذکر این نکته ضروری است که بسته های آلفا+ همراه اول جدیدا بدون محدودیت سرعت شده و برای شبکه های 3G و 4G ارائه می شود. به همین خاطر تنها این بسته در این مطلب منتشر شده و از بسته های آلفا صرف نظر شده است.

رایتل نیز در دو سرعت پایه و حرفه ای اینترنت خود را ارائه می دهد و ما با توجه به سرعت بالاتر اینترنت حرفه ای، بسته های این سرعت که برای استفاده در شبکه های 3G و 4G مناسب تر است را در این مطلب منتشر کرده ایم.

اما ایرانسل سرعت بسته های خود را نامحدود اعلام کرده است و محدودیتی برای مشترکان قائل نشده است.

 

بسته های اینترنت همراه اول (نوترینو)  آلفا+ - یک ماهه حجم کل بسته حجم کل روز حجم شبانه قیمت قیمت هر گیگابیت ۰.۲ ۰.۱ ۰.۱ ۴،۰۰۰ ۲۰،۰۰۰ ۰.۶ ۰.۳ ۰.۳ ۷،۰۰۰ ۱۱،۶۶۶ ۲ ۱ ۱ ۱۰،۰۰۰ ۵،۰۰۰ ۴ ۲ ۲ ۱۲،۰۰۰ ۳،۰۰۰ ۸ ۴ ۴ ۱۷،۰۰۰ ۲،۱۲۵ قیمت ها به تومان و حجم ها به گیگابیت است.

 

بسته های اینترنت ایرانسل - یک ماهه حجم کل بسته حجم کل روز حجم شبانه قیمت (تومان) قیمت هر گیگابایت ۰.۲ ۰.۲ ۰ ۵،۰۰۰ ۲۵،۰۰۰ ۰.۷ ۰.۴ ۰.۳ ۸،۰۰۰ ۱۱،۴۲۸ ۰.۸ ۰.۴ ۰.۴ ۸،۵۰۰ ۱۰،۶۲۵ ۲.۵ ۱.۵ ۱ ۱۰،۰۰۰ ۴،۰۰۰ ۳ ۱.۵ ۱.۵ ۱۱،۰۰۰ ۳،۶۶۶ ۳ ۳ ۰ ۱۳،۰۰۰ ۴،۳۳۳ ۵ ۲.۵ ۲.۵ ۱۴،۰۰۰ ۲،۸۰۰ ۵ ۵ ۰ ۲۰،۰۰۰ ۴،۰۰۰ ۹ ۳ ۶ ۲۲،۰۰۰ ۲،۴۴۴ ۱۰ ۵ ۵ ۲۵،۰۰۰ ۲،۵۰۰ ۱۰ ۱۰ ۰ ۳۲،۵۰۰ ۳،۲۵۰ ۱۶ ۸ ۸ ۳۲،۰۰۰ ۲،۰۰۰ ۵ ۵(۶صبح تا ۱۲ ظهر) ۰ ۳،۰۰۰ ۶۰۰ قیمت ها به تومان و حجم ها به گیگابیت است.   بسته های اینترنت رایتل سرعت حرفه ای - یک ماهه حجم کل بسته حجم کل روز حجم شبانه قیمت  قیمت هر گیگابایت ۶ ۳ ۳ ۱۵،۰۰۰ ۲،۵۰۰ ۷ ۷ ۰ ۲۷،۰۰۰ ۳،۸۵۷ ۴ ۲ ۲ (+۵،۰۰۰ دقیقه تماس) ۱۷،۵۰۰ ۴،۳۷۵ ۱۰ ۰ ۱۰ ۱۵،۰۰۰ ۱،۵۰۰ قیمت ها به تومان و حجم ها به گیگابیت است.     اخبار علمی تازه های فناوری اخبار آموزشی -  : زومیت  

 
[ منبع این خبر سایت آکاایران-علمی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «بسته های اینترنت موبایل یک ماهه همراه اول، ایرانسل و رایتل -آکا» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات