معلمان ورزش فارس در کلاس درس استادان دانشگاه

به گزارش ایرنا و بنا بر اعلام معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش فارس، حدود یک هزار و 800 تن از معاونان پرورشی و تربیت بدنی، معلمان ورزش، کارشناسان تربیت بدنی، مسئولان انجمن های ورزشی، مدرسان میانی حرکات اصلاحی و دانشجویان مقطع دکتری تربیت بدنی استان فارس در این دوره های آموزشی حضور یافتند.
محمد جعفری دراین باره به خبرنگار ایرنا گفت: این همایش با هدف بهبود سطح علمی، پژوهشی و تقویت انگیزه دست اندرکاران ورزش مدارس استان فارس برگزار شد.
وی ادامه داد: این دوره آموزشی در سه کارگاه تمرین پذیری و فعالیت بدنی، اختلالات عضلانی – اسکلتی مرتبط با معلمان تربیت بدنی و روانشناسی ورزشی ارائه شد و در کنار آن از 70 تن از دبیران تربیت بدنی پژوهنده استان قدردانی صورت گرفت.
معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش فارس گفت: هر کشوری به معلمان با انگیزه و توانمند به عنوان یکی از ارکان تعلیم و تربیت نیازمند است تا بتواند جوانان خود را در قالب آن پرورش داده و برای آینده بهتر آماده کند.
وی با تاکید بر لزوم برگزاری دوره های آموزشی برای معلمان ورزش افزود: آموزش و پرورش نیز برای بقا و دوام خود به توانمندسازی و بروزکردن نیروی انسانی خود دارد و معلمان ورزش که در خط مقدم حوزه تربیت بدنی و سلامت دانش آموزان در مدارس هستند، مسئولیت مهمی برعهده دارند.
2027 /1876

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «معلمان ورزش فارس در کلاس درس استادان دانشگاه» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات