ناشر نمونه: تولید کتاب درباره اندیشه های امام (ره) ضروری است

سید عباس حسینی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار حوزه کتاب و ادبیات ایرنا، با بیان اینکه کتاب نماد فرهنگی است، افزود: مبارزات طولانی امام خمینی (ره ) و به ثمر رسیدن انقلاب اسلامی، جزو ارزشهای فرهنگی و اجتماعی هستند و به همین دلیل این ارزشها و اندیشه های امام خمینی (ره) باید در حوزه کتاب ترویج یابد.
مدیر عامل انتشارات مجد با اظهار تاسف از اینکه اندیشمندان ما کمتر مجالی برای دفاع از اندیشه های امام خمینی (ره) دارند، تصریح کرد: سیاستمداران باید با تفکر و مبانی اندیشه های امام راحل آشنا شوند و کتاب، خود این فرصت را ایجاد می کند تا این اندیشه ها ماندگار شوند.
حسینی با بیان اینکه کتاب از مقدمه تا نتیجه گیری همه استدلال ها و تئوریهای امام خمینی (ره) را به خواننده بیان می کند، گفت: در عصر کنونی عمده مکاتب فرهنگی و سیاسی در قالب کتاب عرضه می شود و بهتر است نویسندگان و ناشران به اندیشه های امام خمینی (ره) بهای بیشتری دهند.
وی با اشاره به اینکه در حال خاضر بیان اندیشه های امام راحل برای بسیاری از افراد از دهه 60 به بعد بیگانه است، خاطرنشان کرد: متفکران باید کتابهایی را آماده کنند تا اندیشه های اسلامی و انقلابی امام خمینی (ره) به فراموشی نرود و آنها را برای نسل های امروزی و آینده احیا کنند.
فراهنگ**9022**1027

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «ناشر نمونه: تولید کتاب درباره اندیشه های امام (ره) ضروری است» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات