قانون برنامه جامع گردشگری به مجلس دهم ارائه می شود

به گزارش خبرنگار ایرنا مرتضی رحمانی موحد روز سه شنبه درحاشیه اختتامیه نشست مشترک مدیران ستادی معاونت گردشگری سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری استان ها در جمع خبرنگاران افزود: طرح جامع گردشگری پیش از این به صورت ناقص تهیه و اجرا شده است.
وی اظهار کرد :طرح جامع باید به نحوی تهیه و تکمیل می شد که قابل اجرا و عملیاتی باشد و کلیه دستگاه ها موظف به اجرای آن شوند.
به گفته وی در حال حاضر قانون برنامه جامع گردشگری در این سازمان در دست اقدام است وبه منظور تصویب به مجلس دهم ارائه خواهد شد.
رحمانی موحد گفت : در این قانون وظایف دستگاه های حمایتی و همکار در راستای توسعه صنعت گردشگری تعریف و مشخص شده است .
وی بیان کرد : لرستان یکی از استان های قابل توجه برای توسعه گردشگری کشور است چرا که دارای ظرفیت های تاریخی و طبیعی و مردمان دارای روحیه پذیرش گردشگر است و در این راستا سازمان میراث فرهنگی ،صنایع دستی و گردشگری برنامه های متنوعی در این زمینه را در لرستان دنبال خواهد کرد .
رحمانی موحد گفت :همچنین به منظور معرفی جاذبه های گردشگری کشور عکاس و مستند ساز متخصص به کلیه استان ها اعزام شده است و تلاش می شود محصولاتی در قالب کلیپ هایی برای معرفی جاذبه های گردشگری تهیه و تدوین شود .
وی بیان کرد : این محصولات در اختیار استان ها جهت معرفی و تلاش در جهت جذب گردشگر هرچه بیشتر استان ها قرار خواهد گرفت .
7274/6060

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «قانون برنامه جامع گردشگری به مجلس دهم ارائه می شود» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات