بازدید مدیرعامل خبرگزاری رسمی مغرب از ایرنا

به گزارش ایرنا، هیات خبرگزاری رسمی مغرب به ریاست الادریسی در بازدید امروز از نزدیک با بخش های مختلف خبرگزاری جمهوری اسلامی و گردش اخبار و اطلاعات اعم از کتبی، شفاهی و چندرسانه ای آشنا شد و با سردبیران و خبرنگاران به گفت و گو نشست.
در این دیدار که به دعوت رسمی محمد خدادی مدیرعامل ایرنا صورت گرفت، طرفین درباره موضوعات مختلف از جمله، نحوه تبادل اطلاعات، همکاری دوجانبه، و راه های کارآمدی و به روزرسانی سازوکارهای خبررسانی با یکدیگر به گفت و گو پرداختند.
محمد الشریگی کاردار مغرب در تهران نیز در این بازدید الادریسی را همراهی کرد.
الادریسی در این سفر سه روزه از رسانه های مختلف بازدید و با مقام های مربوطه این سازمان ها و نیز مقام های وزارت خارجه دیدار و گفت و گو خواهد کرد.
مدیر عامل خبرگزاری رسمی مغرب روز گذشته (دوشنبه) از موسسه انتشاراتی ایران، شامل روزنامه ایران بازدید کرد. وی قرار است امروز با سخنگوی شورای عالی امنیت ملی نیز دیدار کند.
در این دیدار تفاهم نامه همکاری های دوجانبه امضا شد .
خاورم**9156**2041**

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-سایر می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «بازدید مدیرعامل خبرگزاری رسمی مغرب از ایرنا» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات