اهدای اعضای دو بیمار مرگ مغزی فارس به 6 بیمار نیازمند پیوند

مدیر انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی استان فارس، روز سه شنبه با بیان این مطلب به ایرنا افزود: کلیه های مرحوم صمد آرین مهر 42 ساله ساکن لارستان که به علت خونریزی دچار مرگ مغزی شده بود به دو بیمار کلیوی 38 ساله از شهرهای لامرد و بوشهر و همچنین کبد وی به بیمار کبدی 52 ساله از اراک اهدا شد.
نادر معینی افزود: پوست و قرنیه این مرحوم نیز به بیماران نیازمند اهدا شد.
مدیر انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی استان فارس اظهار کرد: کبد شادروان باقر کریمی آخورمه 61 ساله ساکن درودزن شهرستان مرودشت نیز که به علت خونریزی دچار مرگ مغزی شده بود، به بیمار کبدی 61 ساله از تهران اهدا شد.
معینی با قدردانی از خانواده های صمد آرین مهر و باقر کریمی آخورمه از هموطنان دعوت کرد که برای دریافت کارت اهدای عضو به انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی فارس مستقر در شیراز، خیابان پاسداران (زرهی)، انتهای بلوار بعثت مراجعه کنند.
2027 /6118/ 6075

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-سایر می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «اهدای اعضای دو بیمار مرگ مغزی فارس به 6 بیمار نیازمند پیوند» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات