اشتباه یک مجری در اعلام نحوه صعود تیم ملی والیبال به المپیک


برخی از گزارشگران در اعلام نحوه صعود تیم‌های والیبال آسیایی به رقابت‌های المپیک اشتباه کرده اند و این موضوع باعث بروز مشکلاتی برای بازیکنان تیم ملی شده است.
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اشتباه کنفدراسیون والیبال آسیا در اعلام نحوه صعود تیم‌ها به ر‌قا‌بت‌های المپیک 2016 ریو باعث بروز مشکلاتی برای تمام کشورها شده است. سایت فدراسیون جهانی فرمول انتخاب تیم‌ها برای المپیک را این گونه شرح داده است: "سه تیم اول ر‌قا‌بت‌های والیبال انتخابی المپیک راهی بازی‌های ریو می‌شوند. اگر در میان سه تیم اول تیمی از آسیا حضور داشته باشد، تیم چهارم (از هر قاره‌ای که باشد حتی اگر آسیایی) راهی المپیک می‌شود. اگر هم در میان سه تیم اول تیمی از آسیا حضور نداشته باشد، بهترین تیم آسیایی در هر رده‌ای که قرار داشته باشد راهی المپیک می‌شود."
با توجه به این فرمول، اما در روزهای گذشته اشتباه‌هایی در اعلام نحوه صعود تیم ‌ملی ایران در رسانه‌های داخلی از جمله برخی مجریان تلویزیون صورت گرفته است که این موضوع باعث بروز مشکلاتی شده است.
مهم‌تر‌ین مشکل این است که بازیکنان تیم ‌ملی ایران از صحبت‌هایی که درباره نحوه صعود تیم‌ها به المپیک به صورت اشتباه بیان شده است، با خبر شده‌اند و این موضوع تیم ‌ملی را از لحاظ روحی – روانی دچار مشکل کرده و باعث تخریب روحیه بازیکنان شده است.
یکی از مجریان تلویزیون دائم اعلام می‌کند تنها یک تیم از آسیا سهمیه المپیک را می‌گیرد در صورتی که این موضوع صحت ندارد و با توجه به فرمول فدراسیون جهانی اگر در بین سه تیم اول تیمی از آسیا حضور داشته باشد حتی اگر تیم چهارم آسیایی هم باشد راهی المپیک می‌شود.
نحوه صعود تیم‌ها به المپیک در عکس زیر مشاهده می‌کنید:والیبال
انتها‌ی‌ پیا‌م


[ منبع این خبر سایت ایسنا-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «اشتباه یک مجری در اعلام نحوه صعود تیم ملی والیبال به المپیک» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات