FIVB: روزیر قدرتمند باعث برتری فرانسه برابر ایران شد


سایت فدراسیون جهانی والیبال گزارشی از بازی ایران و فرانسه نوشت.
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، فدراسیون جهانی والیبال بعد از پایان بازی ایران و فرانسه روزیر را عامل برتری این تیم برابر تیم ‌ملی والیبال ایران عنوان کرد.
در گزارش فدراسیون جهانی آمده است: تیم ‌ملی والیبال فرانسه با استفاده از غیبت امیر غفور، مهاجم اصلی ایران برابر این تیم به برتری رسید. آنها موفق شدند برابر دیگر مهاجمان ایران بایستند و با سد کردن آنها این تیم را شکست دهند.
تیم ‌ملی والیبال ایران بدون اسپکر اصلی خود یعنی امیر غفور در این بازی کاملا متفاوت به نظر می‌رسید، هر چند که شهرام محمودی و میلاد عبادی پور مجبور شدند با حداقل حمایت‌ها از هم تیمی‌هایشان در این بازی به میدان بروند.
با این حال محمودی موفق شد 19 امتیاز را به دست بیاورد و میلاد عبادی پور نیز 14 امتیاز را کسب کرد. آنتونیو روزیر که هوشمندانه کار می‌کرد موفق شد 18 امتیاز را به دست بیاورد. در حالی که کوین تیلیه از جناحین موفق به کسب 13 امتیاز شد.
فرانسه با دفاع و توزیع متعادل هجوم‌هایش موفق شد سد دفاعی ایران را بشکند.
در آن سوی میدان تنها عبادی پور و محمودی موفق به ایجاد شکاف در دفاع فرانسه شدند. همه ستاره‌های فرانسه کمک کردند که این تیم ست نخست را 25 – 20 پیروز شود.
همچنین اروین انگاپت و روژیر در مجموع موفق به کسب 9 امتیاز شدند.
تیلیه و لروکس در ست دوم اسپک‌هایی را از جناح‌های چپ و وسطزدند که باعث حفظ برتری تیم‌شان شد و در نهایت اروین انگاپت در توپ‌های برگشتی ایران خیلی خوب عمل کرد و نیکلاس لگوف با دفاع کردن موسوی، بازی را 12 بر هشت کرد. فرانسه با نتیجه‌ 22 – 15 از ایران پیش بود و سپس پنج امتیاز میان دو تیم ردوبدل شد و حمزه زرینی به منطقه سرویس رفت. با این حال این ست نیز با نتیجه‌ 25 – 18 به نفع فرانسه به پایان رسید.
سعید معروف کاپیتان تیم ‌ملی والیبال ایرا که طراح اصلی حملات این تیم بود، پاس‌های خود را به محمودی و عبادی پور در میان دفاع فرانسوی‌ها می داد.
فرانسه دست بر دار نبود و اسپک روزیر باعث شد فرانسه امتیاز 16 را به دست بیاورد. فرانسه امتیاز 20 را به دست آورد و 20 – 19 شد. اسپک تیلیه باعث شد بازی در ست سوم 25 – 22 به نفع فرانسه به پایان برسد.
انتها‌ی‌ پیا‌م

[ منبع این خبر سایت ایسنا-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «FIVB: روزیر قدرتمند باعث برتری فرانسه برابر ایران شد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات