خودزنی مدیرکل در مسیر جلسه با گلوله

در حالی که برخی رسانه‌ها از سوءقصد و شلیک گلوله به سمت یکی از مدیران سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری خبر داده‌اند، یک مقام مسئول در این سازمان اعلام کرد که این حادثه سوءقصد نبوده و خودزنی بوده است. خبرگزاری ایسنا: یک مقام مسئول در سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری اظهار کرد: ساعت 15 روز گذشته - دوشنبه - یکی از مدیران کل سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری در مسیر جلسه از راننده‌اش تقاضا می کند که ماشین را متوقف کند تا وسیله ای از صندوق عقب بردارد و پس از توقف، شخص مدیر کل در پشت ماشین اقدام به خودزنی و شلیک گلوله به خود می کند.

وی با بیان اینکه انگیزه خودزنی برخی مشکلات خانوادگی بوده است، افزود: آقای مدیر کل به قصد خودکشی گلوله ای به زیر گلوی خود شلیک می کند اما از روز گذشته با انتقال به بیمارستان مداوا برای نجات جان وی آغاز شد و هم اکنون حال عمومی وی رو به بهبودی است.

این مقام مسئول در سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری گفت: هیچ سوءقصدی در کار نبوده و حتی در گزارش های نیروی انتظامی نیز خودزنی مورد تایید قرار گرفته است که البته خوشبختانه به دلیل استرس و فشار عصبی که در فرد مذکور وجود داشته است، وی موفق به شلیک گلوله به سمت جمجمه خود نشده و از نظر وضعیت سلامت، حالش نسبتا مساعد گزارش شده است.

[ منبع این خبر سایت فردانیوز-جامعه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «خودزنی مدیرکل در مسیر جلسه با گلوله» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات