زمزمه تغییر در ریاست سازمان میراث فرهنگی

دنیای سفر بررسی می کند: رئیس سازمان میراث فرهنگی کشور باید واجد چه مشخصات و ویژگی ها و تجربیاتی باشد؟

مدت چندانی از حضور مسعود سلطانی فر در سازمان میراث فرهنگی نگذشته بود که خبرگزاری فارس خبر از تغییر وی داد. یکسال از آن زمان می گذرد و مسعود سلطانی فر همچنان رئیس سازمان است. چندی قبل نیز اعتماد آنلاین در این باره گمانه زنی کرد و این گمانه زنی البته به واکنش مسعود سلطانی فر انجامید: این نوع شایعات نتیجه فعالیت عده ای بیکار در سازمان میراث فرهنگی است.

نوع واکنش رئیس سازمان و مخاطبی که او به وضوح در سخنان خود به آنها اشاره می کند نشان می دهد که او مخالفان خود را می شناسد. مخالفانی که نه در خارج از سازمان که داخل آن هستند.

با توجه به آنکه موضوع تغییر در ریاست سازمان میراث فرهنگی از سوی دو طیف اصلاح طلب و اصولگرا رسانه ای شده است، به نظر می رسد این پست که بارها منتقدان آن را سیاسی خوانده اند، این بار با چالشهای دیگری که سابقه اجرایی و علمی و عملکرد مدیریت را مد نظر قرار دارد، مواجه باشد.

پیگیری موضوع تغییر در ریاست سازمان و بررسی واقعی یا غیرواقعی بودن آن و همچنین گمانه زنی درباره گزینه های احتمالی، چندان مورد علاقه دنیای سفر نیست.

دنیای سفر به دنبال دریافت نظرات کارشناسان است و این موضوع را بررسی می کند که  اصولا رئیس سازمان میراث فرهنگی کشور باید واجد چه مشخصات و ویژگی ها و تجربیاتی باشد.

جمع بندی دیدگاههای کارشناسان می تواند معیاری برای انتخاب و ارزیابی عملکرد افراد به دست دهد و شاید تاییدی باشد بر ریاست فعلی سازمان.

شما در این باره چه نظری دارید؟

[ منبع این خبر سایت دنیای سفر می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «زمزمه تغییر در ریاست سازمان میراث فرهنگی» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات