هفته مثبت دلار

هفته مثبت دلار

اقتصاد نیوز/ دلار آمریکا که در آخرین روز از هفته گذشته، 3442 تومان قیمت داشت، در هفته اخیر، 24 تومان معادل 0.6 درصد افزایش قیمت پیدا کرد و هفته جاری را با قیمت 3466 تومان به پایان رساند.

دلار آمریکا که در آخرین روز از هفته گذشته، 3442 تومان قیمت داشت، در هفته اخیر، 24 تومان معادل 0.6 درصد افزایش قیمت پیدا کرد و هفته جاری را با قیمت 3466 تومان به پایان رساند.
روز شنبه، اولین روز ابتدایی هفته، دلار آمریکا یک تومان افزایش قیمت پیدا کرد و در انتهای بازار این روز با قیمت 3443 تومان به کار خود خاتمه داد. این ارز تا روز سه‌شنبه به مسیر صعودی خود ادامه داد؛ به طوری که قیمت آن در روزهای دوشنبه و سه‌شنبه به ترتیب 15 تومان و هفت تومان افزایش پیدا کرد و با قیمت‌های 3458 تومان و 3465 تومان گزارش شد.
اما در روز چهارشنبه، این ارز، در مسیر نزولی قرار گرفت و قیمت آن نسبت به روز گذشته خود چهار ریال کاهش یافت.
اما باز هم در روز پنجشنبه صعودی شد و در انتهای بازار با قیمت 3466 تومان گزارش شد که نسبت به روز گذشته خود پنج تومان افزایش یافت.

[ منبع این خبر سایت نامه نیوز-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «هفته مثبت دلار» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات