باج گیری دنباله دار هکرها از یک بیمارستان -آکا

آموزش کامپیوتر و اینترنت ، دیجی آکاترفندهای امنیتی

آکاایران: سرویس فناوری آکا ایران به نقل از ایتنا؛ بخش امنیت:

به گزارش آکاایران: آکا ایران- به تازگی بیمارستانی در ایالات متحده با حمله هکرها روبرو شده است و به نظر می رسد که این هکرها قصد ندارند تا به دریافت مبلغی اندک جهت آزادسازی منابع این بیمارستان اکتفا کنند.

,گیری,دنباله,هکرها,[categoriy]

باج گیری دنباله دار هکرها از یک بیمارستان

باج گیری دنباله دار هکرها از یک بیمارستان -آکاگیری,دنباله,هکرها,بیمارستان

آکاایران: باج گیری دنباله دار هکرها از یک بیمارستان

به تازگی بیمارستانی در ایالات متحده با حمله هکرها روبرو شده است و به نظر می رسد که این هکرها قصد ندارند تا به دریافت مبلغی اندک جهت آزادسازی منابع این بیمارستان اکتفا کنند.

به گزارش آکا ایران به نقل از رایورز به نقل از وب سایت خبری تحلیلی Engadget، بسیاری از هکرها در دنیای امروز به سراغ حملات منع دسترسی و یا ساختارهای مشابه می روند تا بتوانند در ازای آزادسازی منابع قربانیان از آنها باج گیری کنند.

در همین راستا نیز بیمارستان قلب کانزاس در ایالات متحده آمریکا هدف حمله هکرها قرار گرفته و داده های این بیمارستان توسط این مجرمان سایبری غیرقابل دسترسی شده اند.

 ,گیری,دنباله,هکرها,[categoriy]

باج گیری دنباله دار هکرها از یک بیمارستان


مسئولان این بیمارستان بر سر پرداخت رقم مورد درخواست هکرها به آنها به توافقاتی دست پیدا کرده و در حقیقت باج مورد نظر را پرداخت کرده اند تا بتوانند دوباره به داده های خود دسترسی پیدا کنند.

با این حال به نظر می رسد که هکرها از این اقدام سوءاستفاده کرده و درخواست باج بیشتر برای آزادسازی داده های به سرقت رفته نموده اند.

حال مسئولان این بیمارستان اعلام کرده اند که دیگر زیر بار باج گیران نخواهند رفت و قصد دارند تا با اجرا کردن پلن B به سراغ بازیابی اطلاعات خود با حداقل میزان آسیب بروند.

البته چندوچون انجام این نقشه ثانویه اعلام نشده است ولی حرکت هکرها می تواند موجب ایجاد موج جدیدی از عدم اعتماد در شرایط حمله منع دسترسی شده و حتی موجب موضع گیری شدید شرکت ها برای مقابله با مهاجمان شود.
 [ منبع این خبر سایت آکاایران-تکنولوژی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «باج گیری دنباله دار هکرها از یک بیمارستان -آکا» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات