مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان: پیام های توصیه ایمنی و حفاظت کار در گروه های فضای مجازی منتشر شود

به گزارش ایرنا هوشمند صفایی سه شنبه در همایش تجلیل از برترین های ایمنی و حفاظت فنی اهواز در تالار هتل نیشکر اهواز اظهار کرد:این انجمن می تواند یک پایگاه اجتماعی تشکیل دهد و پیام های ایمنی را در این پایگاه منتشر کند.
وی افزود: انتشار پیام های توصیه ای در زمینه ایمنی و حفاظت کار در کاهش آمار حوادث کار بسیار می تواند موثر باشد.
صفایی با بیان اینکه خوزستان از نظر آمار حوادث کار رتبه بالایی را در کشور داشت، گفت: صیانت از نیروی کار در خوزستان از اولویت کاری است و حوادث کاری همواره دغدغه مسئولان است.
وی بر داشتن برنامه ریزی و بازرسی مناسب از محیط کار تاکید کرد و افزود: انجمن صنفی ایمنی و بهداشت کار را باید به مردم بسپاریم و بیشتر دنبال راهکاری برای توسعه فرهنگ ایمنی باشیم.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان یادآور شد: در این انجمن فرصت مناسبی برای تبادل اطلاعات مهندسان، صاحب نظران و فرهیختگان این علم فراهم آورده که به توسعه فرهنگ ایمنی کار در خوزستان کمک کنند.
صفایی با بیان اینکه هنوز ضرورت ایمنی کار در جامعه ما جا نیفتاده است، گفت: ایمن سازی محیط کار امری ضروری است و سرمایه گذاری در این زمینه را نباید هزینه حساب کرد.
وی مردم را یکی از مولفه های مهم در اقتصاد مقاومتی دانست و اظهارکرد:رویکرد ما گسترش فعالیت انجمن ها در حوزه های مختلف است که دولت تنها نقش حمایتگر را داشته باشد.
وی با بیان اینکه باید نیروی کار را ملزم به استفاده از امکانات ایمنی کار کرد، خاطرنشان کرد: بهداشت کار تنها مربوط به جسم نیست بلکه بهداشت نیروی کار و داشتن تعادل روانی را نیز شامل می شود.
در این همایش از برترین های حوزه ایمنی و حفاظت فنی اهواز تقدیر شد.
انجمن صنفی مسئولان ایمنی و بهداشت کار زیرپوشش وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با هدف ساماندهی و ارتقای سطح کیفی ایمنی و بهداشت در کارگاه های خوزستان، ارزیابی صلاحیت ایمنی و بهداشت در کارگاه های خوزستان، ارزیابی صلاحیت ایمنی پیمانکاران و صدور گواهینامه تایید صلاحیت ایمنی پیمانکاران در آذر سال 93 به ثبت رسید.
7148/ 6037

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان: پیام های توصیه ایمنی و حفاظت کار در گروه های فضای مجازی منتشر شود» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات