مردم بحرین در اعتراض به حکم افزایش زندان شیخ سلمان تظاهرات کردند

به گزارش پایگاه خبری العهد، به رغم آمادگی امنیتی شدید در سراسر بحرین، دیشب و امروز /سه شنبه/ مناطق مختلف آن از جمله مناطق ابو صیبع، البلاد القدیم، المعامیر شاهد اعتراض های شدید مردمی بود به طوری که نیروهای امنیتی با یورش به تظاهرکنندگان در منطقه المعامیر وشلیک گاز اشک آور وگلوله شوزن (ترکش دار) که در سطح جهانی ممنوع است شماری را مورد ضرب وشتم قرار داده زخمی کردند.
مناطق بوری، عالی، کرزکان، المرخ، سار، ابوقوه و دیگر مناطق بحرین نیز شب گذشته و امروز شاهد برگزاری تظاهرات گسترده بود و تظاهرکنندگان با سر دادن شعارهایی خواستار آزادی زندانیان سیاسی در راس آنها شیخ سلمان و دیگر مخالفان شدند.
رژیم آل خلیفه روز گذشته با صدور حکمی مدت زندان شیخ سلمان رئیس جمعیت اسلامی الوفاق بحرین را از 4 سال به 9 سال افزایش داد که این امر با اعتراض های شدید مردمی و افکار عمومی جهان مواجه شد.
به رغم تداوم سرکوب شدید مردمی از سوی رژیم آل خلیفه از سال 2011 تاکنون، بحرین همچنان شاهد درگیری میان پلیس و مردم این کشور است.
خاورم** 1453*1144

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-بین الملل می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مردم بحرین در اعتراض به حکم افزایش زندان شیخ سلمان تظاهرات کردند» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات