۱۱۰رسانه در طرح رتبه‌بندی روزنامه‌ها

تاکنون ١١٠ روزنامه در مرحله دوم اجرای طرح رتبه بندی روزنامه ها شرکت کردند.

به گزارش ایسنا، اداره کل مطبوعات و خبرگزاری های داخلی اعلام کرد در مرحله نخست طرح رتبه بندی روزنامه ها ٩٠ روزنامه حضور داشتند که این تعداد تاکنون به ١١٠ روزنامه افزایش یافته است.

بر اساس اعلام این اداره کل، کارگروه بررسی اولیه جداول خوداظهاری روزنامه ها، از هفته گذشته کار خود را آغاز کرده و نتایج آن پس از تکمیل به صورت ماتریس مقایسه ای برای پست الکترونیکی که روزنامه ها در سامانه جامع رسانه های کشور(e-rasaneh.ir) ثبت کرده اند ارسال می شود.

رتبه‌بندی روزنامه‌ها بر اساس شاخص‌هایی است که پیشتر در سایت معاونت مطبوعاتی و اطلاع رسانی منتشر شده بود.

مرحله دوم اجرای طرح رتبه‌بندی روزنامه‌ها برای شش روز معین از سه ماه زمستان ٩٤ (اینجا) و بر اساس شیوه نامه منتشر شده انجام می شود.

بنا بر اعلام اداره کل مطبوعات و خبرگزاری های داخلی، روزنامه‌هایی که تا کنون به هر دلیلی نتوانسته‌اند فرم خوداظهاری و اصل روزنامه‌های مد نظر را ارسال کنند، در اسرع وقت نسبت به ارسال آن اقدام کنند.

نتایج نهایی اجرای طرح رتبه‌بندی روزنامه ها مبنای اصلی در اعطای تسهیلات و حمایت های معاونت مطبوعاتی و اطلاع رسانی خواهد بود.

در جداول زیر اسامی روزنامه‌هایی که تاکنون در طرح رتبه بندی شرکت کرده اند، بر اساس حروف الفبا درج شده است:


[ منبع این خبر سایت الف-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «۱۱۰رسانه در طرح رتبه‌بندی روزنامه‌ها» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات