خدیرا: آنچلوتی گوتزه را بیرون نمی‌اندازد


به گزارش "ورزش سه"، حضور گوتزه در جمع باواریایی ها در حاله از ابهام قرار دارد. نیمکت نشینی های او در سه فصل حضور گواردیولا باعث شده تا او به درهای خروج باشگاه نزدیک باشد و پیشنهاد لیورپول او را اغوا کرده تا از جمع قرمزها جدا شود. همچنین گفته می‌شود که آنچلوتی نیز اعتقادی به گوتزه ندارد و خواهان جدایی اوست ولی خدیرا چنین اعتقادی ندارد.

 

 


او گفت:" کارلو از آن دسته مربیانی نیست که بازیکنی را از تیم بیرون بیندازد. در واقع او تیمش را متحد می‌کند. ماریو بازیکن با سن کمش با تجربه است. البته هنوز خیلی چیزها باید یاد بگیرد ولی نمی‌توانم تصور کنم که آنچلوتی او را در تیمش نخواهد. به خاطر دارم که گونزالو هیگواین می‌خواست از رئال جدا شود ولی آنچلوتی تمام تلاشش را کرد تا او را حفظ کند.


او هیچگاه به بازیکنی نگفت که او را نمی‌خواهد. فقط اگر بازیکن شخصا خواهان ادامه همکاری نبود، آنچلوتی از او می‌خواست که تیم را ترک کند."


[ منبع این خبر سایت ورزش3 می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «خدیرا: آنچلوتی گوتزه را بیرون نمی‌اندازد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات