بسیاری از مشکلات مسافران به دلیل مراجعه به دفاتر غیر مجاز + توصیه‌ها

عکس عضو هیئت مدیره انجمن صنفی دفاتر گردشگری با اشاره به اینکه بسیاری از مشکلات مسافران به دلیل مراجعه به دفاتر غیر مجاز است، گفت: مردم دفاتر غیر مجاز گردشگری را به سازمان میراث فرهنگی معرفی کنند.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، امیرپویان رفیعی - دبیر و عضو هیئت مدیره انجمن صنفی دفاتر گردشگری از مردم خواست در مواجهه با دفاتر غیر مجاز گردشگری، مسئله را به این انجمن یا سازمان میراث فرهنگی گزارش دهند تا در جهت پلمپ آن اقدام شود.

رفیعی با اشاره به برخی مشکلات و تخطی‌ها در دفاتر گردشگری گفت: سیر دریافت مجوز خیلی راحت نیست که مدیران بخواهند از وعده‌ها سر باز زنند.

وی ادامه داد: چنانچه قراردادهایی که سازمان میراث فرهنگی معرفی کرده، هر گونه کاستی در خدمات، در کمیسیون‌های فنی میراث مطرح و جرایمی بیش از هزینه واقعی در نظر گرفته می‌شود.

رفیعی در پاسخ به این سوال که آیا می‌توان در هنگام بروز تخلف از حقوق مسافر دفاع کرد یا خیر در این برنامه رادیویی گفت: بسیاری از مشکلات ناظر بر مراجعه به دفاتر غیر مجاز است و درخواست می‌کنم مردم قبل از دریافت هرگونه خدمات به لیست سازمان میراث فرهنگی مراجعه کنند.

وی بار دیگر بر مجاز بودن دفاتر و بررسی از سوی مردم تاکید کرد و افزود: درخواست می‌کنم مردم این گونه دفاتر را به سازمان میراث فرهنگی یا انجمن معرفی کنند تا نسبت به پلمپ این دفاتر اقدام کنیم.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «بسیاری از مشکلات مسافران به دلیل مراجعه به دفاتر غیر مجاز + توصیه‌ها» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات