وبگرد: پشتیبانی از فناوری های فرانت اند در مرورگرهای مختلف را بررسی کنید

کاربران از مرورگرهای مختلفی استفاده می‌کنند که هر کدام از آن‌ها ممکن است از برخی فناوری‌ها استفاده کنند و از دیگر فناوری‌ها پشتیبانی نکنند. حال برای بسیاری از طراحان و توسعه دهندگان پشتیبانی از یک فناوری مشخص فرانت اند در مرورگر‌های مختلف سوال است.

معرفی وب سایت

وب‌سایت caniuse با لیست کردن انواع فناوری‌های روز مورد استفاده در بخش فرانت اند، سعی کرده محیطی را فراهم کند که به وسیله آن بتوانید با انتخاب هر کدام از فناوری‌ها متوجه شوید که این فناوری وب مورد نظر در کدام مرورگر و به چه میزان پشتیبانی می‌شود.

معرفی وب سایت

خوشبختانه وب‌سایت caniuse فناوری‌های مختلف و زیادی را در مرورگر‌های زیادی آزمایش می‌کند تا به کمک آن بتوانید بسیار آسان پشتیبانی از هر کدام را در مرورگر‌های مختلف مشاهده کنید.

برای استفاده از این وبسایت به http://caniuse.com مراجعه کنید. وب‌سایت‌های مورد علاقه خود را برای معرفی در بخش وبگرد به آدرس webgard@zoomit.ir ارسال کنید منبع زومیت تگ ها Website

[ منبع این خبر سایت زومیت می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «وبگرد: پشتیبانی از فناوری های فرانت اند در مرورگرهای مختلف را بررسی کنید» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات