انتشار عکسی فجیع از "ایلان" جدید +عکس

العالم، سازمان "کودکان را نجات دهید" عکسی از یک نوزاد بر روی دست های امدادگری آلمانی منتشر کرد که پیکرِ بی جانش در دریای مدیترانه از آب گرفته شده بود. این نوزاد که به نظر می رسد یک سال داشته باشد، روز جمعه پس از غرق شدن یک قایقِ مملو از مهاجر، از آب گرفته شد.پس از غرق شدن این قایق، 45 تن از پناه جویان، بی جان به بندر ریگیو کالابریا در ایتالیا به ساحل رسیدند و 135 تن، زنده از آب گرفته شدند.
 
مارتین، که در قایق وابسته به سازمان بشردوستِ "سی واچ" آلمان در آب های میان لیبی و ایتالیا کار می کند، می گوید: وقتی این کودک را از آب گرفتم، دستانش خشک شده بود.
 
قایقِ واژگون شدۀ پناه جویان،  پنج شنبۀ گذشته، سواحل لیبی در نزدیکی صبراته را به مقصد ایتالیا ترک کرده بود.
 
سازمان کودکان را نجات دهید، با انتشار این عکس فجیع، اعلام کرد: اگر می خواهید دیگر چنین عکس هایی نبینید، از تولید چنین عکس هایی خودداری کنید.
 
این سازمان تاکید کرد: جامعۀ اروپا باید این عکس ها را ببینید، زیرا این مصیبت ها، نتیجۀ سیاست خارجی اروپاست.

[ منبع این خبر سایت ایران-اخبار می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «انتشار عکسی فجیع از "ایلان" جدید +عکس» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات