یارانه ۲۰۰ میلیارد تومانی صادرات شیرخشک در مرحله ابلاغ

یارانه ۲۰۰ میلیارد تومانی صادرات شیرخشک در مرحله ابلاغ اقتصاد > کشاورزی - تسنیم نوشت: معاون وزیر جهاد کشاورزی در خصوص زمان ابلاغ و در اختیار گرفتن یارانه ۲۰۰ میلیارد تومانی صادرات شیرخشک گفت: یارانه ۲۰۰ میلیاردی اختصاص یافته است و اکنون برای ابلاغ در سازمان مدیریت بسر می‌برد.

حسن رکنی اظهار کرد: از ابتدای خردادماه سال جاری خرید حمایتی مازاد شیر خام دامداران آغاز شده است و این طرح در 5 استان انجام می‌شود که استانهای همجوار خود را نیز پوشش می‌دهند.

وی با بیان اینکه امکان توسعه تعداد استانها در طرح خرید حمایتی شیر خام وجود دارد افزود: وزارت جهاد کشاورزی اعتقادی به خرید و فروش شیر توسط دولت را ندارد اما بنابر شرایط موجود این کار برای حمایت از دامداران اجتناب‌ناپذیر است.

معاون وزیر جهاد کشاورزی ادامه داد: در چند روز ابتدایی خرید توافقی شیر نزدیک به دو هزار تن شیر مازاد دامداران توسط دولت و با مباشرت سازمان تعاون روستایی خریداری شده است.

وی تصریح کرد: سقف خرید شیر خام از هزار تن فعلی امکان افزایش دارد و ما تا موقعی خرید خود را ادامه می‌دهیم تا بازار به تعادل برسد.

رکنی گفت: متوسط خرید شیر خام دامداران در چند روز اخیر 1300 تومان بوده است که در برخی موارد و بنابر صلاحدید کمیته‌های استانی تا 1440 تومان نیز خریداری شده است.

معاون وزیر جهاد کشاورزی در پایان در خصوص زمان ابلاغ و در اختیار گرفتن یارانه 200 میلیارد تومانی صادرات شیرخشک گفت: یارانه 200 میلیاردی اختصاص یافته است و اکنون برای ابلاغ در سازمان مدیریت بسر می‌برد.
22535

کلید واژه ها: وزارت جهاد کشاورزی - کشاورزی -

[ منبع این خبر سایت خبرآنلاین-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «یارانه ۲۰۰ میلیارد تومانی صادرات شیرخشک در مرحله ابلاغ» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات