قول جهانگیری به اصناف برای حمایت از طرح‌های توسعه‌ای

به گزارش خبرگزاری مهر، علی فاضلی در دیدار با اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس‌جمهور، گزارشی از وضعیت حوزه اصناف و بازار را ارائه کرد و گفت: در این دیدار، گزارش بازرسی و نظارت بر بازار تولید و توزیع کشور، الزامات توجه به اصناف در برنامه ششم توسعه و همچنین ضرورت حمایت دولت از بنگاه های کوچک ارایه شد.

رئیس اتاق اصناف ایران در خصوص طرح‌های اتاق اصناف ایران در زمینه رونق کسب و کار به ویژه صنوف تولیدی که منجر به ایجاد فرصت‌های شغلی در راستای سیاست‌های ابلاغی مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی می شود، توضیحاتی به معاون اول ارائه کرد.

وی درباره برنامه ششم توسعه نیز کلیات پیشنهادات اتاق اصناف ایران را مطرح کرد که معاون اول رئیس جمهور نیز قول دادند که نماینده دولت در مراحل بررسی برنامه ششم تاکیدات لازم را برای حمایت از طرح های توسعه و نوین‌سازی اصناف به عمل آورد.

جهانگیری هم با تاکید بر ضرورت اجرایی شدن برنامه حمایت از بنگاه های اقتصادی کوچک، خواستار ارائه برنامه های پیشنهادی در این زمینه از سوی اتاق اصناف ایران شده است.

[ منبع این خبر سایت مهر-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «قول جهانگیری به اصناف برای حمایت از طرح‌های توسعه‌ای» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات