ملکی پیراهن کوهستان را حفظ کرد/ هجدهمی بهترین جایگاه ایرانی ها

به گزارش خبرنگار مهر، سومین مرحله از تور بین المللی دوچرخه سواری ژاپن امروز در مسیر ۱۳۹.۴ کیلومتری می نو  برگزار شد که در نهایت جیاکوپا  از استرالیا با زمان  اول شد و رکابزنای از تیم های ژاپن و ایتالیا دوم و سوم شدند. در پایان این مرحله از تور بهنام ملکی همچنان پیراهن کوهستان را برای خود حفظ کرده است.

از تیم شهرداری تبریز مهدی سهرابی (۳۴) ، صمد پورسیدی(۳۸) ، قادر میزبانی (۴۹)، بهنام ملکی (۵۵) ، احد کاظمی (۵۸) و صمد پورسیدی در رده (۵۹) قرار گرفتند. از تیم پیشگامان کویر یزد نیز امیر کلاهدوز(۱۸)، محمد رجبلو(۳۹)، رضا حسینی (۴۰) ، رحیم امامی (۴۳) و آروین معظمی گودرزی عنوان (۵۱) را کسب کرده اند. 

در بخش تیمی نماینده استرالیا اول است و تیم پیشگامان کویر یزد در رده یازدهم و تیم شهرداری تبریز در رده سیزدهم ایستاده است. 

فردا در مرحله چهارم از این تور رکابزنان مسیر ۱۳۰.۷ کیلومتری اینابه را طی می کنند. این تور در هشت مرحله برگزار می شود. 

[ منبع این خبر سایت مهر-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «ملکی پیراهن کوهستان را حفظ کرد/ هجدهمی بهترین جایگاه ایرانی ها» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات