شهرداری از برنامه‌های کاهش مخاطرات عقب است


عضو کمیسیون سلامت شورای شهر از عقب بودن شهرداری تهران از برنامه‌های کاهش مخاطرات خبر داد.
به گزارش خبرنگار «شهری» ایسنا، احمد مسجدجامعی صبح امروز در واکنش به گزارش رئیس سازمان زمین‌شناسی کشور با اشاره به آمارها و گزارش‌های متناقضی که از سوی سازمان و مسوولان درخصوص وضعیت تهران پس از زلزله ارائه می‌شود، گفت: از کمیسیون عمران درخواست می‌شود که مطالعات انجام شده درخصوص میزان خطرپذیری تهران در هنگام وقوع حادثه را تکمیل کند.
وی با بیان اینکه براساس ماده 74 شهرداری موظف است نسبت به کاهش خطرپذیری بناها، پل‌ها و غیره اقدام کند، گفت: ما نمی‌توانیم به تنهایی همه کارها را انجام دهیم و لازم است از سایر دستگاه‌ها نیز در زمینه مقاوم‌سازی بناهای تهران کمک بگیریم.
وی با بیان اینکه براساس ماده 72 الی 74 برنامه پنج ساله شهرداری گسترش سیستم‌های پیشگیری، مقاوم‌سازی و... لرزه پل‌ها، ابنیه و غیره باید انجام می‌گرفت که در این زمینه عقب هستیم و باید این موضوع پیگیری شود.
انتهای پیام

[ منبع این خبر سایت ایسنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «شهرداری از برنامه‌های کاهش مخاطرات عقب است» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات