وعده وزیر برای تشکیل انجمن صنفی کودک و نوجوان


وزیر تعاون، کار و امور اجتماعی از همکاری وزارت متبوعش با انجمن نویسندگان کودک و نوجوان برای ایجاد انجمن صنفی کودک ونوجوان خبر داد.
به گزارش ایسنا به دنبال برگزاری مراسم اختتامیه جشنواره جایزه «پرنده آبی» که در مجتمع فرهنگی ورزشی نگین غرب برگزار شد، فریدون عموزاده خلیلی، عضو هیات مدیره انجمن نویسندگان کودک و نوجوانان درخواست انجمن متبوعش را برای تاسیس انجمن صنفی کودک ونوجوان مطرح کرد که وزیر با قرار گرفتن در پشت میکروفون با این درخواست موافقت کرد.
عموزاده خلیلی ابراز امیدواری کرد که باتوجه به موافقت وزیر تعاون، کار و امور اجتماعی مبنی بر تاسیس انجمن صنفی کودک و نوجوان، بتواند در همکاری با پیشکستوتان این عرصه شاهد ایجاد این انجمن صنفی تا پایان سال جاری بود.
اخیرا بحث ضرورت ایجاد انجمن صنفی کودک و نوجوان در جلسه هیات مدیره ادواری انجمن نویسندگان کودک و نوجوان در کنار مسایلی چون لزوم تداوم فعالیت‌های داوطلبانه، احیای مجدد فعالیت‌های سابق فراموش‌شده انجمن و ... مطرح شد و برخی از اعضا این رخداد را عاملی برای برای تثبیت بیشتر لاش های این تشکل‌ غیردولتی در جامعه‌ دانستند.در حال حاضر انجمن نویسندگان کودک و نوجوان زیر نظر وزارت ارشاد قرار دارد و در صورت تشکیل انجمن صنفی کودک ونوجوان این تشکل زیر نظر وزارت کار قرار خواهد گرفت .انتهای پیام

[ منبع این خبر سایت ایسنا-هنری می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «وعده وزیر برای تشکیل انجمن صنفی کودک و نوجوان» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات