مردم ستون فقرات انقلاب اسلامی هستند/دشمن ازبرخورد نظامی ناامیداست

به گزارش خبرنگار مهر، سردار علی شادمانی پیش از ظهر امروز سه شنبه در یادواره شهدای بسیج کارمندی شهرستان پاوه به انقلابی بودن و آرمان خواهی مردم این شهرستان اشاره کرد و گفت: امام خمینی (ره) که با بنیان نهادن انقلاب شکوهمند اسلامی ایران، جهان را با انقلاب به لرزه درآورد در اوج قدرت و مسئولیت خود زمانی که متوجه محاصره پاوه مظلوم توسط عده ای مزدور شد، در جایگاه رهبری مردم پیامی را صادر کرد که این شهرستان را از محاصره دشمن نجات داد.

وی افزود: با تاسی از آن فرمان امام (ره) بود که مردم از جای جای این مملکت به این منطقه آمده و در کنار رزمندگان اهل تسنن از این خاک دفاع کردند و  وحدت، یکپارچگی و ایستادگی خود را نشان دادند.

شادمانی با بیان اینکه مردم این شهرستان برای این انقلاب هزینه داده اند، ادامه داد: ایستادگی مردان و زنان این منطقه در صحنه های مختلف انقلاب در مقابل دشمنان نشانده آن است که هیچ وقت تدین، روحیه انقلابی رزمندگان و دلاورمردیها و رشادت های شهیدان این منطقه را فراموش نخواهم کرد.

وی با اشاره به جمعی از شهیدان والا مقام این شهرستان گفت: شهید ناصر سیفی مخلص ترین، شجاع ترین، بسیجی ترین افراد این شهرستان بود که در زمانی که بسیج در کشور پا نگرفته بود با بنیان گذاری شجره طیبه بسیج در پاوه، اقدامی مهم را به نفع انقلاب و مردم منطقه رقم زد.

سردار شادمانی افزود: اکنون با بارور شدن این نهال مقدس، دشمن جرات تعدی به این خاک را به دلیل بزرگ اندیشی و رفتار آن بزرگ مردان و شهیدان ندارد.

معاون عملیات ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به اوضاع سیاسی جهان پس از فروپاشی شوروی سابق گفت: آمریکا ادعای رهبری را بر تمام جهان داشت ولی برای بلعیدن این لقمه حرام خود، قدرت اسلام و مسلمین را مشاهده کرد.

وی خاطر نشان کرد: امروز رهبر معظم انقلاب، آمریکا و نظم نوین جهانی که استکباری نو ظهور در جهان است را در زمینه های مختلف سیاسی و نظامی، اقتصادی و فرهنگی ناکام می داند و لذا این کشور نمی تواند به عنوان قدرت بلا منازع به دنبال تحقق اهداف خود باشد.

سردار شادمانی با اشاره به بیاناتی از رهبر معظم انقلاب مبنی بر اینکه دنیا در یک پیچ تاریخی قرار دارد، افزود: امروز دنیا با عبور از مرحله دو قطبی، در حال تقسیم شدن به چند قطبی است و در این چند قطبی شدن، نباید نادیده گرفت که ایران اسلامی هم یکی از این قدرتهای دنیا است.

وی قدرت دفاعی دوران انقلاب و جنگ تحمیلی عراق علیه ایران، حضور ۷۰ درصدی جوانان نخبه در زمینه های مختلف علمی و پزشکی و حضور پرشور اقشار مختلف مردم را در حمایت از نظام در صحنه های مختلف از دلایلی اصلی رهبر معظم انقلاب در عنوان کردن ایران به عنوان یکی از قدرتهای جهان بیان کرد.

شادمانی با بیان اینکه ملت سرافراز ایران همواره با حمایتهای خود از نظام، ده ها و هزاران توطئه را خنثی کرده اند، تصریح کرد: قدرت این ملت مومن که ستون فقرات این انقلاب هستند، از هزاران موشک هم بیشتر است.

معاون عملیات ستاد کل نیروهای مسلح گفت: رهبر معظم انقلاب به مسئولین تذکر می دهد که اگر با دنیا حرف می زنید در شان قدرت مردم حرف بزنید و قدرت این ملت را درست تشخیص داده و جایگاه این ملت را بدانید.

وی با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب نظم نوین جهانی را متضمن یک وارونگی می داند، گفت: ایشان همواره بی اعتمادی به آمریکا را گوشزد کرده است و کشوری همچون عربستان که نه دموکراسی دارد و نه آزادی، مدال حقوق بشر را به کشورهای غربی می دهد.

معاون عملیات ستاد کل نیروهای مسلح تصریح کرد: طبق منویات امام و رهبر معظم انقلاب باید با دنیا بر مبنای عدالت، همزیستی و برابری ارتباط برقرار کنیم.

سردار شادمانی اظهار داشت: امروز دشمن در جبهه نظامی به جهت قدرت نظامی ناامید است و تصمیم گرفته است از طریق جنگ نرم و فرهنگ به باورهای دینی، اعتقادات، جهاد و استقامت ملت ایران حمله کند.

وی در پایان با بیان اینکه امروز دشمن خطرناک تر از گذشته از طریق رسانه ها به آرمان های ما حمله می کند، گفت: امروز دشمن پس از آنکه از راه های مختلف در مقابله با ما، ناکام مانده به دنبال انتقام گیری است.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مردم ستون فقرات انقلاب اسلامی هستند/دشمن ازبرخورد نظامی ناامیداست» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات