پراکنش نامتوازن واحدهای صنعتی یکی از مشکلات خوزستان است

به گزارش خبرنگار مهر، فرج الله خبیر ظهر امروز سه شنبه در جلسه كارگروه اقتصاد مقاومتی خوزستان در سالن جلسات استاندار خوزستان اظهار كرد: بحث اقتصاد مقاومتی مسئله ای است كه در راستای پویایی و تحرک بخشی به اقتصاد بویژه در واحدهای صنعتی می تواند قدم های مؤثری بردارد.

سرپرست استانداری خوزستان تأكید كرد: هم مدیرانی كه در این جلسه هستند و یا آنهایی كه نیستند همه باید ظرفیت ها و واقعیت ها را شناسایی و بیشتر به آن توجه كنند. مشوق های لازم را در نظر بگیرند و از ظرفیت های بودجه های مصوب هفت اولویت به خوبی استفاده كنند.

خبیر بیان كرد: یارانه هایی برای واحدهای صنعتی پیش بینی شده که پرداخت این یارانه ها می تواند کمک بسیاری به آنها و به ویژه واحدهای كوچک داشته باشد.

وی عنوان كرد: کمیته بررسی در سازمان صنعت، معدن و تجارت استان راه اندازی شده است تا مشکلات واحدهای صنعتی استان را مورد بررسی قرار دهند و تأكید شده تمامی دستگاه های اقتصادی استان و همچنین سایر دستگاه های ذیربط حتما در این كمیته حضور داشته باشند.

سرپرست استانداری خوزستان با اشاره به اینكه باید تمام جوانب واحدهای صنعتی كه برای دریافت تسهیلات ثبت نام كرده اند را در نظر گرفت، یادآور شد: مشکلات این واحدها تنها نقدینگی نیست بلكه حتی در مسائل حقوقی و مدیریتی نیز دچار مشکل هستند.

خبیر تأكید كرد: یکی از وظایف مسئولان استانی ایجاد بستر مناسب برای رشد اقتصادی در استان است. به هر حال صنعت نیز یكی از اركان اساسی در توسعه اقتصادی به شمار می رود و برای رسیدن به رشد اقتصادی هم نیازمند توجه به آن هستیم.

سرپرست استانداری خوزستان در پایان یکی از مشکلات این استان را پراکنش نامتوازن واحدهای صنعتی دانست.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «پراکنش نامتوازن واحدهای صنعتی یکی از مشکلات خوزستان است» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات