دفتر فن بازار منطقه ای در قزوین به بهره برداری رسید

به گزارش خبرنگار مهر، عبدالقهار ناصحی ظهر سه شنبه در آیین افتتاح مركز فن بازار منطقه ای  كه در دفتر معاونت اقتصادی توسعه ای و منطقه ای استانداری قزوین برگزار شد اظهار داشت:  مدیر عامل شركت شهركهای صنعتی قزوین گفت: در فن بازار منطقه ای فروشندگان فناوری استان فرصت ارائه دانش فنی و فناوری‌های را در معرض نمایش گذاشته تا زمینه بازاریابی برای آنها فراهم شود.

وی افزود: شبکه فن‌بازار ملی ایران به‌عنوان تنها مرجع اطلاعات فناوری کشور، نقش یک واسطه‌ حرفه‌ای در سطوح مختلف در کنار عرضه‌کنندگان «دانشگاه‌ها، پژوهش‌گاه‌ها و واحدهای تحقیق و توسعه‌ی صنایع» و متقاضیان فناوری «صنایع بزرگ، بنگاه‌های اقتصادی کوچک و متوسط، سرمایه‌گذاران و حتی دانشگاه‌ها» خواهد بود. در این بازار، فروشندگان فناوری استان فرصت می‌یابند تا دانش فنی و فناوری‌های خود را به معرض نمایش گذاشته و برای آن‌ها اقدام به بازاریابی کنند.

حسین صابری معاون توسعه فناوری پارک علم وفناوری پردیس افزود: فن بازار منطقه ای قزوین جز مهمترین فن بازار كشور است كه با هدف بستر مناسب برای ایجاد و توسعه مبادلات و تعاملات در سطح ملی، منطقه ای و بین المللی و شبكه سازی و تحت پوشش قرار دادن همه اطلاعات و اخبار در حوزه های عرضه و تقاضای فناوری تشكیل شده است.

در ادامه  سیاوش وحدت مدیر توسعه صنعتی سازمان صنایع كوچک و شهركهای صنعتی ایران با اشاره به نقش فن بازارگفت: مزیت اصلی آن رونق بازار فن آوری دركشور است كه شناسایی شركتهای دارای پتانسیل فناوری و دانش بنیان در بخش صنعت در سه محور كلی صنایع كوچك، خوشه ها و پیمانكاری فرعی كه پیوندی بین صنایع بزرگ و كوچك هست فعالیت می كنند.

تاكنون ۱۵ دفتر فن بازار منطقه ای در كشور راه اندازی شده است كه شانزدهمین دفتر آن برای بستر مبادلات نفاوری كه محلیس برای عرضه و تقاضای نفاوری  واحدهای صنعتی و تولیدی می باشد در مركز خدمات فناوری و كشب و كار شهرك صنعتی كاسپین راه اندازی و به بهره برداری رسید.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «دفتر فن بازار منطقه ای در قزوین به بهره برداری رسید» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات