برنامه های هفته ناجا در مازندران کیفی سازی می شود

به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ یارعلی نیازی بعدازظهر سه شنبه در جلسه تخصصی دبیرخانه هفته با اشاره به اجرای موفقیت آمیز برنامه‌های هفته ناجا در سال گذشته، بر بررسی نقاط قوت و ضعف برنامه‌ها تاکید کرد و افزود: بومی سازی دستورالعمل‌های ابلاغی و تهیه و اجرای برنامه‌های بومی محلی  نقش موثری در جلب مخاطب در هفته ناجا در سطح استان دارد.

رئیس ستاد گرامیداشت برنامه‌های هفته ناجا در استان مازندران با اشاره به نقش رسانه‌ها در انعکاس فعالیت‌ها و اقدامات پلیس، بر گسترش زمینه‌های تعامل با رسانه‌ها به ویژه در برنامه‌های هفته ناجا در سال جاری تاکید کرد.

وی یکی از برنامه‌های جذاب و پرمخاطب هفته ناجا را برنامه همایش پیاده روی خانوادگی دانست و افزود: با تعامل و همکاری بین بخشی و جلب مشارکت‌های عمومی باید در کیفی سازی این برنامه دقت بیشتری شود.

در ابتدا این نشست سرهنگ حاجی پور سرپرست معاونت اجتماعی استان به تشریح آخرین اقدامات و برنامه‌های دبیرخانه هفته ناجا در سال جاری پرداخت و سرهنگ میرزایی معاون تربیت و آموزش استان نیز به تشریح برنامه‌های این معاونت در هفته ناجا سال جاری پرداخت.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «برنامه های هفته ناجا در مازندران کیفی سازی می شود» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات