خبرگزاری مهر استان قزوین به عنوان رسانه برتر استان معرفی شد

به گزارش خبرنگار مهر، در نشست صمیمانه مدیران روابط عمومی دستگاههای اجرایی و نهادهای دولتی و رسانه های گروهی استان با فریدون همتی استاندار قزوین از مدیر روابط عمومی و رسانه برتر استانی تجلیل شد.

در این مراسم که ظهر سه شنبه با حضور فریدون همتی استاندار، ایوب رحیمی معاون سیاسی امنیتی استانداری، کشفی مشاور عالی استاندار، علیرضایی مدیرکل روابط عمومی استاندار و موسوی رئیس خانه مطبوعات در استانداری برگزار شد حسن شکیب زاده مدیر روابط عمومی بنیاد شهید و امور ایثارگران به دلیل عملکرد مطلوب در انعکاس اخبار مربوط به شهدا و ایثارگران، چاپ چهارجلد کتاب «فار» جمع آوری خاطرات شهدا و رزمندگان و تعامل منطقی با رسانه ها به عنوان روابط عمومی برتر استان معرفی شد.

همچنین خبرگزاری مهر استان قزوین به دلیل رعایت اصول حرفه ای، دوری از حواشی، حضور موثر و مستمر در رویدادهای خبری، تهیه گزارش های خبری و تولیدی تاثیرگذار و رعایت اخلاق در کنار رسالت حرفه ای خبری با قاطعیت آراء از سوی مسئولان روابط عمومی ادارات و دستگاههای اجرایی به عنوان رسانه برتر معرفی شد.

در این مراسم از محمدرضا جباری سرپرست خبرگزاری مهر استان به پاس خدمات ارزشمند این رسانه در استان تجلیل شد.

خبرگزاری مهر استان قزوین در چند سال اخیر در بیشتر جشنواره های استانی توانسته است با تهیه اخبار تاثیرگذار و گزارشهای مناسب جوایز و رتبه های برتر را به خود اختصاص دهد.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «خبرگزاری مهر استان قزوین به عنوان رسانه برتر استان معرفی شد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات