خدشه‌ای به جایگاه اساتید و اعضای هیئت علمی دانشگاه علوم پزشگی هرمزگان وارد نشد

مصاحبه های بندرعباس رئیس سابق دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان با بیان اینکه بنده هیچ زاویه سیاسی با کسی ندارم گفت: اجازه ندادم که هیچ گونه خدشه‌ای به جایگاه اساتید و اعضای هیئت علمی دانشگاه وارد شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بندرعباس،  محمد شکاری  بعد از ظهر امروز در مراسم تودیع و معارفه رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان، با اشاره به اینکه اساس دانشگاه برپایه نخبگی است، اظهار داشت: دانشگاه مرکز نخبگان است و نیازمند استقلال فکری است.

وی افزود: فرار نخبگان از هرمزگان به سایر استان‌ها و نگه داشت هیئت علمی، مهمترین چالشی است که رئیس جدید دانشگاه علوم پزشکی استان با آن مواجه است.

دکتر شکاری بیان داشت:در طول مدت خدمتم اجازه ندادم که هیچ گونه خدشه‌ای به جایگاه اساتید و اعضای هیئت علمی دانشگاه وارد شود.

رئیس سابق دانشگاه علوم پزشکی استان هرمزگان در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه من فردی سیاسی نیستم بلکه یک پزشک متخصصم گفت: در دولت قبل متهم بودم که متعلق به آن دولت نیستم اما با احترام و آغوش باز حمایت شدم و کار کردم.

دکتر شکاری ادامه داد: با روی کار آمدن دولت تدبیر و امید نیز متهم به متعلق بودن به دولت دهم شدم.

وی ابراز داشت: هرمزگان به دلیل مالی و اعتباری دچار فقر و محرومیت نیست و تا زمانی افکارمان بزرگ نباشد و اصلاح نشود همچنان باقی می‌ماند.

رئیس سابق دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان بیان داشت :تا زمانی اتاق فکر هرمزگان از وجود نخبگان شکل نگیرد نباید انتظار تغییر و توسعه داشت.

شکاری در بخش پایانی سخنان خود افزود : اگر چه از ورود فیزیکی من به استانداری ممانعت کردند اما نتوانستند جلوی ورود افکار مرا بگیرند.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «خدشه‌ای به جایگاه اساتید و اعضای هیئت علمی دانشگاه علوم پزشگی هرمزگان وارد نشد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات