عدم توازن توسعه بخش بهداشت و درمان هرمزگان با توسعه اقتصادی منطقه

توریسم درمانی رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان با تاکید بر حفظ یک‌پارچگی در تصمیم‌گیری و عمل، از عدم توازن توسعه بخش بهداشت و درمان هرمزگان با توسعه اقتصادی و نظامی و امنیتی این استان انتقاد کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بندرعباس، سید حسین داوودی بعد ازظهر امروز در جلسه تودیع و معارفه رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان با تشریح فعالیت دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان در سه دهه اخیر اظهار داشت: استان هرمزگان در دهه اخیر دچار تحول عظیم صنعتی، اقتصادی و نظامی شده است.

وی در ادامه بیان داشت: متاسفانه با وجود تلاش‌ها و برنامه‌ریزی‌های انجام شده از سوی مدیران دانشگاه علوم پزشکی در این سنوات همواره فاصله توسعه بخش بهداشت درمان با بخش‌های دیگر قابل توجه است و لازمه کاهش این فاصله توجه به اعتبارات حوزه سلامت در هرمزگان است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان ضمن اشاره به جایگاه مثبت دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان در محور توسعه  این استان افزود: زمانی که توسعه بخش بهداشت و درمان را با شرایط کنونی صنعتی، اقتصادی و نظامی منطقه مقایسه کنیم به فاصله بخش بهداشت و درمان استان با دیگر بخش‌ها پی می‌بریم.

وی در ادامه بیان داشت: باید توسعه دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان متناسب با دیگر بخش‌ها  باشد تا رضایت همگانی حاصل شود.

داوودی ادامه اظهار امیدواری کرد: اعتبارات مناسب و متوازن با توسعه اقتصادی، صنعتی و نظامی منطقه به بخش بهداشت و درمان هرمزگان اختصاص یابد تا شاهد تحول در خور این استان باشیم.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی هزمزگان در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت: سیاست خود را برمبنای استفاده از تمام ظرفیت‌های موجود دانشگاه در راستای دستیابی به اهداف وزارت بهداشت در هرمزگان به کار می‌بندم.

وی در ادامه ابراز داشت: یکپارچگی در تصمیم‌گیری و عمل را سرلوحه کار خود قرار داده و نقد منصفانه و سازنده را پذیرا هستم و تصمیم‌گیری یک پارچه که سبب توسعه و پیشرفت دانشگاه علوم پزشکی می‌شود را مد نظر دارم.

داوودی در پایان با بیان اینکه، مشارکت گسترده و همه جانبه مدیران و کارکنان دانشگاه را از اهداف خود قرار می‌دهم اظهار امیدواری کرد: مدیران و کارکنان دانشگاه دانا محوری را در ادامه راه توسعه و پیشرفت این مجموعه قرار دهند.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «عدم توازن توسعه بخش بهداشت و درمان هرمزگان با توسعه اقتصادی منطقه» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات