اشتاین مایر:استراتژی آلمان برابر روسیه تغییر می‌کند

زبه گزارش خبرگزاری مهر به نقل از خبرگزاری آلمان، «فرانک والتر اشتاین مایر» با اشاره به موضع گیری های اخیر ناتو در قبال روسیه اظهار داشت: تغییر استراتژی در برابر روسیه از ضرورت بخصوصی برخوردار است.

وزیر امورخارجه آلمان با بیان اینکه باید تمرکز را بیش از تحریم روی گفتگو متمرکز کنیم، گفت: آلمان در نظر دارد رویکرد خود در برابر روسیه را تغییر داده و بار دیگر قدرتمندانه تر راهکار مذاکره با این کشور را در پیش گیرد.

اشتاین مایر همچنین افزود: آلمان خواستار کاهش تحریم های وضع شده علیه روسیه به دلیل الحاق شبه جزیره کریمه به این کشور و همچنین تقویت روند مذاکرات و روابط با این کشور است.

وی با بیان اینکه رسمیت شناختن الحاق کریمه به روسیه هیچ گزینه ای برای ما نیست، تصریح کرد: باید با ایجاد مشوق هایی راه را برای کاهش تحریم ها علیه روسیه هموار کنیم.

وزیر امورخارجه آلمان بر لزوم میانجی گری سازمان امنیت و همکاری اروپا برای حل این بحران تاکید کرد. 

[ منبع این خبر سایت مهر-بین الملل می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «اشتاین مایر:استراتژی آلمان برابر روسیه تغییر می‌کند» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات