عضو فراکسیون امید: اگر تعاملی برای ریاست مجلس صورت گیرد، به معنی مصالحه نیست

عضو فراکسیون امید: اگر تعاملی برای ریاست مجلس صورت گیرد، به معنی مصالحه نیست سیاست > مجلس - منتخب مردم تهران در مجلس دهم تاکید می‌کند که در حال حاضر نباید برای تعداد اعضای فراکسیون‌های مجلس دهم عددسازی شود.

عليرضا رحيمي در گفتگو با خبرآنلاين گفت: به نظر مي‌رسد در مجلس دهم اکثريت مطلق وجود ندارد و اکثريت کاملا نسبي است. چرا که هر دو فراکسيون اميد و اصولگرايان تلاش مي کنند نظر مستقلين را به خود جلب کنند.

وي با تاکيد بر اينکه در حال حاضر نبايد براي تعداد اعضاي فراکسيون ها عددسازي شود تصريح کرد: نهايتا براي انتخاب رييس و هيات رييسه مجلس، نمايندگان نظر مي‌دهند و قطعا لابي‌هاي بيروني و فشار رسانه‌اي نمي‌تواند تعيين کننده سرنوشت مجلس دهم باشد.

منتخب مردم تهران در مجلس دهم همچنين اظهار کرد: تلاش فراکسيون اميد براي رقابت و کسب همه ارکان مجلس است و فقط به رياست مجلس اکتفا نمي‌کند و اگر تعاملي هم براي رياست انجام گيرد به معناي مصالحه نيست. اين رقابت در ساير کرسي هاي هييت رييسه مجلس و کميسيون هاي تخصصي ادامه دارد.

27219

کلید واژه ها: مجلس دهم - فراکسیون امید در مجلس دهم -

[ منبع این خبر سایت خبرآنلاین-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «عضو فراکسیون امید: اگر تعاملی برای ریاست مجلس صورت گیرد، به معنی مصالحه نیست» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات