قصور بهزیستی در تحویل بیمار سیرجانی

به گزارش مشرق، در روزهای پایانی اردیبهشت ماه، پیر مردی 55 ساله ای به دلیل کاهش سطح هوشیاری و مسمومیت ناشی از مصرف زیاد مواد مخدر توسط یکی از اقوامش به بیمارستانی در سیرجان منتقل شد.
 
فردی که پیرمرد را به بیمارستان امام رضا (ع) سیرجان منتقل کرده بود وی را رها کرده و به این خاطر که بیمار پولی نداشته، مراحل درمان آن به صورت رایگان توسط بیمارستان انجام می شود.
 
نکته قابل توجه اما فیلم های منتشر شده در فضای مجازی از سوی یکی از شهروندان سیرجانی بود.
 
کاظم پور ابراهیم آبادی در حالی در محوطه بیمارستان امام رضا رها شده بود که این طور مطرح شد، وی پولی برای پرداخت به بیمارستان نداشته است.
 
به این خاطر که فرد بیمار اعتیاد شدید داشته، برای تحویل او بهزیستی شهرستان سیرجان باید اقدام می کرده است اما این کار با تاخیر زیاد انجام شده است.
 
محمد بختیاری، رئیس بیمارستان امام رضا (ع) سیرجان در این رابطه گفت: اینکه بیمار 55 ساله ما در محوطه بیمارستان حاضر شده یک نقطه منفی برای بیمارستان است اما باید به این موضوع توجه شود که وی اعتیاد شدید داشته و از نظر روانی نیز دچار مشکل بوده است.
 
وی افرود: تمام اقدامات درمانی لازم برای این بیمار انجام شده بود و مددکار ما نیز مکاتباتی را با سازمان بهزیستی جهت تحویل این بیمار انجام داده بود.
 
رئیس بیمارستان امام رضا (ع) در خصوص اقدام سازمان بهزیستی جهت تحویل بیمار از بیمارستان اظهارکرد: مسئولان بهزیستی شهرستان سیرجان برای تحویل بیمار تاخیر داشتند اما در نهایت پس از درخواست های مکرر ما، کار تحویل بیمار انجام شد.
 
در حال حاضر این بیمار به بهزیستی شهرستان سیرجان تحویل داده شده و قرار است پس از انجام مراحل ترک، وی در یکی از مراکز نگهداری از سالمندان شهرستان سیرجان استان کرمان نگهداری شود.

[ منبع این خبر سایت مشرق نیوز-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «قصور بهزیستی در تحویل بیمار سیرجانی» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات