امتیاز به فروش نرسد از شرکت در لیگ برتر فو‌تسال انصراف می‌دهم/مذاکره با پترو‌شیمی را تکذیب می‌کنم

امتیاز به فروش نرسد از شرکت در لیگ برتر فو‌تسال انصراف می‌دهم/مذاکره با پترو‌شیمی را تکذیب می‌کنمکریم منصوری مالک و مدیرعامل تیم فو‌تسال شهید منصوری در گفتگو با خبرنگار حوزه فوتبال و ‌فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان گفت: باشگاهها همه جای دنیا سرمایه اصلی ورزش هستند و به همین دلیل مورد حمایت قرار میگیرند اما در ورزش ما باشگاهها کوچکترین ارزشی ندارند و به همین دلیل انگیزه تیم داری ندارم و اگر‌مشتری برای امتیاز پیدا نشود از لیگ کنار میکشم زیرا هر کوتاهی متوجه باشگاه و مسئولان آن است در حالیکه همین باشگاه با پرداخت مبلغ و‌رودیه حقوق داور، اسکان داوری و ناظران تمام سختی‌ها را به دوش می‌کشند تا باز‌یکن فنی و ایده آل را راهی تیم ملی کنند اما به محض اتمام این وظیفه، آقایان به سرنوشت باشگاهها کوچکترین اهمیتی نمی‌دهند.
درحال حاضر عاقبت باشگاه منصوری برای هیچ مسئولی اهمیت ندارد و در طول فصل هم که با اشتباهات سهوی البته به گفته مسئولان، باعث آسیب‌مان می‌شوند.
وی افزود: اگر داوران قضاوتی عادلانه داشتند 15 امتیاز از دست نمی‌دادیم و جزء سه تیم برتر لیگ بودیم اما با اوضاعی که به عمد و مقابل چشمان هواداران و ناظران برایمان رقم می‌خورد، به جایی می‌رسیم که عطای تیم داری را به ‌لقایش می بخشیم.
وی افزود: در تصمیم خود جدی هستم و به طور حتم تیم داری نمی‌کنم و به دنبال مشتری برای خرید امتیاز هستم، تاکنون 12 نفر به عنوان خریدار با من تماس گرفته‌اند اما با اتمام تماس تلفنی هیچ خبر دیگری از آنها نشده در همین راستا تمام اخبار را در مورد نهایی شدن فروش امتیاز به پتر‌وشیمی و دانشگاه آزاد را تکذیب می‌کنم. شخصی ازبندر‌عباس تماس گرفت اما هیچ ارتباطی به پترو‌شیمی نداشت و به صحبت جدی هم منجر نشد.
***عشق به مدیریت بیش از عشق به ورزش مدیران را درگیر کرده است
منصوری در ادامه بیان داشت: از تیم داری کناره گیری می‌کنم و زمانی که حس کردم نظام باشگاه داری در کشور پیشرفت کرده بازهم از صفر شروع می‌کنم و با رقابت در لیگ دسته 2 به لیگ برتر می‌رسم زیرا با وجود مسئولان مسئولیت پذیر و دانا این کار ارزش دارد.
 من هم زمان و تجربه و امکانات مالی برای فعالیت دوباره را دراختیار دارم اما تا زمانی که عشق مدیریت بیش از عرق ورزشی مدیران ما را درگیر خود کرده نمی خواهم در این ورزش باشم زیرا مصاحبه های دروغین وخودنمایی‌ها حالم را دگرگون می‌کند.


انتهای پیام/   

[ منبع این خبر سایت باشگاه خبرنگاران-ورزش می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «امتیاز به فروش نرسد از شرکت در لیگ برتر فو‌تسال انصراف می‌دهم/مذاکره با پترو‌شیمی را تکذیب می‌کنم» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات