خانقاهی : تمرینات معلق علاقمندان بسیاری دارد

خانقاهی : تمرینات معلق علاقمندان بسیاری داردگل آرا  خانقاهی درگفتگو با خبرنگار گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان ؛ در باره شرایط ورزشی تمرینات معلق در ایران بیان کرد : رشته تمرینات معلق ورزشی آمریکایی است که از سال 88 وارد کشور شد و از سال 93 تاکنون 50 دوره تمرین و مسابقه پیشرفته برگزار کرد .
وی افزود : تمامی رشته های ورزشی که در بعد ملی و حرفه ای  فعالیت می کنند برای رسیدن به آمادگی جسمانی ورزشکاران از این تمرینات معلق استفاد می کنند به عبارتی ورزشی پایه برای تمامی رشته ها محسوب می شود .
رییس کمیته تمرینات معلق ادامه داد : تمرینات معلق محدودیت سنی ندارد و در ایران نیز افراد زیادی به آن گرایش دارند به خصوص در فدراسیون های ورزشی وباشگاهی که بیشترین مخاطبان تمرینات معلق مربیان ورزشی هستند.
وی گفت : مسابقات متعددی تابستان امسال برگزار می کنیم که از قشرها وسنین مختلف می توانند شرکت کنند .تمرینات ورزشی معلق مطابق وزن بدن افراد انجام می شود که زمان خاصی را در برمی گیرد .از مزایای این ورزش نیاز به فضای کم وسادگی در برپایی محل تمرین در هر زمان ومکانی با بالاترین راندمان است.
وی در پایان تصریح کرد : برای آموزش افراد 9 گرایت ،9کتاب درسی و 12 دفترچه دانش افزایی موجود است که اگر افراد مراحل آن را طی کنند به آنها مدرک داده می شود.
انتهای پیام /

[ منبع این خبر سایت باشگاه خبرنگاران-ورزش می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «خانقاهی : تمرینات معلق علاقمندان بسیاری دارد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات