تشکیل نهاد مقابله با اشاعه فرهنگ شیعی در آفریقا

به گزارش «شیعه نیوز»، «عبدالقادر ابو قرون» رئیس «کمیته امر به معروف» کشور «سودان» مدعی شد: اشاعه فرهنگ شیعی بزرگترین خطر پیش روی امت اسلامی است. وی در ادامه به مقابله با موج گسترش تشیع از سوی کمیته های امربه معروف کشورهای مزدور آل سعود و گروههای به اصطلاح اسلامی این دولتهای دست نشانده جهان غرب تأکید کرد.

بنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی «النیلین»، ابوقرون در ادعایی گستاخانه اندیشه شیعی را اندیشه ای گمراه و مبتنی بر آموزه های فاسد توصیف کرد!!

ابو قرون در گفتگویی با شبکه «الصیحه» سودان، به انجمن به اصطلاح اسلامی که در سودان برگزار شد، اشاره کرد و گفت: مهم ترین بخش فعالیتهای این انجمن وضع راهکردهای اساسی در راستای مبارزه با نشر فرهنگ شیعی از سوی مبلغان وهابی مملکت سفاک آل سعود و دولت سودان است.

وی مدعی شد: پروژه های جمهوری اسلامی ایران در راستای اشاعه فرهنگ شیعی نقش بسزایی در کشتار و خونریزی در جهان اسلام را ایفا میکند!!

این مزدور وهابی مملکت آل سعود، در پایان گفتگوی خود با الصیحه، بر تشکیل «شورای امت اسلامی» برای مقابله با نشر فرهنگ شیعی تأکید کرد.

انتهای پیام/750

[ منبع این خبر سایت شیعه نیوز می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تشکیل نهاد مقابله با اشاعه فرهنگ شیعی در آفریقا» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات