تقدیر سازمان بسیج مستضعفان از رئیس جمهوری بخاطر گسترش کاروانهای راهیان نور

سردار علی فضلی روز سه شنبه در مراسم پایانی دوره آموزش تخصصی فرماندهان حوزه های مقاومت بسیج دانش آموزی سراسر کشور در مشهد افزود: از عزیزان آموزش و پرورش که بیشتر از سالهای گذشته زمینه اعزام دانش آموزان را به اردوهای راهیان نور مهیا کردند تشکر می کنیم.
وی ادامه داد: با تمام محدودیتهایی که آموزش و پرورش دارد 22 هزار مدیر مدرسه با کمک استانداران سراسر کشور و خیران سعی می کنند تا این کار مبارک به یک مقصد الهی برسد.
جانشین سازمان بسیج مستضعفان اردوهای راهیان نور را حج بصیرتی توصیف و بیان کرد: این اردوها علاوه بر کیفیت به کمیت نیز نیازمند است و نمی توان برای رسیدن به ایده آل که کیفیت می باشد از کمیت غافل شد.
وی گفت: امروز محل ثقل اصلی حرکت راهیان نور، بسیج دانش آموزی است، کاروانهای راهیان نور بزرگترین عملیات فرهنگی مشترک بین آموزش و پرورش، سپاه پاسداران و بسیج می باشد.
سردار فضلی افزود: هنوز تا رسیدن به هدف فاصله زیاد داریم لذا نمی توان از جایی که هجمه سنگین فرهنگی دشمن در آنجا متمرکز است غفلت کرد بنابراین باید تلاش بیشتری انجام شود تا نقصها برطرف شوند.
وی ادامه داد: دعوت برای اعزام به راهیان نور باید شامل همه افراد باشد و نه فقط افرادی که عضو بسیج هستند بنابراین باید از همه داوطلبان اعزام به کاروانهای راهیان نور استقبال شود.
بیستمین دوره آموزش تخصصی فرماندهان حوزه های مقاوت بسیج دانش آموزی سراسر کشور از هفتم تا یازدهم خرداد جاری با حضور 900 نفر از فرماندهان حوزهای مقاومت سازمان بسیج دانش آموزی در مشهد برگزار شد.
سازمان بسیج دانش آموزی با دارا بودن دفتر در 60 هزار مدرسه از مجموع 150 هزار مدرسه در سطح کشور پنج میلیون عضو فعال دارد.
7507/1858

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تقدیر سازمان بسیج مستضعفان از رئیس جمهوری بخاطر گسترش کاروانهای راهیان نور» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات