روابط عمومی ها آیینه تمام نمای دستگاه های اجرایی هستند

به گزارش ایرنا، فریدون همتی روز سه شنبه در نشست روابط عمومی و رسانه های استان که در استانداری برگزار شد، افزود: در آستانه فرارسیدن بیست و هفتمین سالگرد ارتحال امام (ره) و قیام 15 خرداد سال 42 هستیم و باید بدانیم هرچه که داریم از امام و مردم انقلابی به ما رسیده است.
وی با اشاره به اینکه روابط عمومی ها زبان گویای دولت بوده و باید با ایجاد نشاط و طراوت در سازمان خود به انعکاس اخبار بپردازند، ادامه داد: پس از پیروزی انقلاب اسلامی ما شاهد تغییرات در نظام سیاسی کشور بودیم در حالی که این مهم در بعد اقتصادی روی نداده است.
به گفته استاندار قزوین، کشور به دلیل نداشتن نظام اقتصادی معین، همواره با افزایش قیمت نفت دچار نوسان و با کاهش قیمت نفت نیز آسیب دیده است.
همتی در ادامه خاطرنشان کرد: آخرین تئوری دشمن پس از دسیسه های فراوان، انهدام اقتصاد ایران از طریق توسعه و افزایش تحریم ها بود و عده ای هم که به ابعاد این موضوع آگاهی نداشته یا خود را به غفلت زدند، به اقتصاد کشور در مقاطع زمانی بسیار آسیب وارد آوردند.
وی با بیان اینکه دشمنان اسلام امروز اقتصاد ما را هدف برنامه های خود قرار داده و ما باید در جهت خنثی عمل کردن آن گام برداریم، افزود: بی شک با چنین عملکردی، فضایی مطلوب از اقتصاد مقاومتی به راه خواهد افتاد و اقتصاد کشور از نظام معیوب و تحریم های ظالمانه نیز نجات خواهد یافت.
استاندار قزوین یادآور شد: 9 هزار و 700 واحد تولیدی نیمه فعال یا تعطیل در سطح کشور احصا شده که با 16 هزار میلیارد به چرخه تولید بازخواهند گشت.
همتی با بیان اینکه استان قزوین نیز همسو با کشور دو اقدام مهم در دستور کار خود قرار داده، گفت: در حال مذاکره و برنامه ریزی برای احیا 400 واحد تولیدی نیمه فعال و یا تعطیل در استان با بانک های عامل هستیم که به زودی نیز محقق می گردد.
وی اضافه کرد: مدیریت استان، افزایش صادرات تا مرز یک میلیارد دلار و ایجاد 20 هزار فرصت شغلی را پیش بینی کرده که به زودی جامه عمل خواهد پوشید.
وی با اشاره به اینکه روابط عمومی دستگاه های اجرایی باید جهت گیری ها و برنامه های دستگاه خود را اطلاع رسانی کنند، تاکید کرد: رسانه ها نیز از نقد منصفانه واقعی همراه با ارائه راهکار هیچ گاه غافل نشوند.
در پایان این نشست استاندار قزوین از روابط عمومی و خبرگزاری های برتر استان با اهدای لوح تقدیر به عمل آورد.
6101/8054

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «روابط عمومی ها آیینه تمام نمای دستگاه های اجرایی هستند» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات