معاون سپاه اصفهان: اقتدار نظام در گرو اقتصاد مقاومتی است

به گزارش ایرنا، ناصر بهرامی روز سه شنبه در نشست هم اندیشی سپاه استان اصفهان و رسانه ها در جمع خبرنگاران بااشاره به فرمایشان رهبر معظم انقلاب مبنی بر فتح خرمشهرهای دیگر افزود: یکی از این فتوحات در زمینه اقتصادی است.
وی با اشاره به نامگذاری سال جدید بعنوان 'سال اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل' گفت: اقدام و عمل جز با مطرح شدن مطالبات عمومی از طریق رسانه ها امکانپذیر نیست.
وی گفت: امروز رسانه های استان اصفهان نقش مهمی در مطالبه منویات رهبر معظم انقلاب در زمینه اقتصاد مقاومتی دارند.
وی تصریح کرد: 60 درصد از امکانات تولید هم اینک در اصفهان معطل است و اقدام مناسبی در این زمینه صورت نگرفته است.
بهرامی با اشاره به نرخ بالای بیکاری در جامعه هشدار داد: اگر معظل بیکاری و رکود اقتصادی ادامه یابد، ایران در آینده با بحران بزرگی در زمینه بیکاری مواجه خواهد شد.
معاون سیاسی سپاه صاحب الزمان(عج) اصفهان، تقویت توان فرهنگی و تبلیغی کشور را از دیگر لازمه های اقتدار برشمرد و افزود: دشمن با وعده و وعیدهای مکرر بدنبال سست کردن اراده هاست.
وی اظهار کرد: تغییر ذائقه فرهنگی ایرانی یکی از مهمترین برنامه های دشمن برای تاثیر گذاشتن بر جامعه ایران است از همین رو بدنبال تغییر سبک زندگی و غربی کردن جوانان با گسترش بی بند و باری، مواد مخدر و مشروبات الکلی است.
بهرامی تاکید کرد: باید از سطحی نگری عبور کرد و برای ادامه حرکت انقلاب اسلامی بایستی کادر سازی مناسب صورت بگیرد.
وی به نقش رسانه ها در مقابله توطئه های دشمن اشاره کرد و افزود: امروز دشمن به این حقیقت رسیده است که 85 درصد از جوانان ایران در فضای مجازی حضور دارند لذا برنامه ریزی گسترده ای در این زمینه داشته است.
معاون سیاسی سپاه صاحب الزمان(عج) استان اصفهان همچنین گفت: آمریکا می کوشد از ایران یک بازیگر میانه رو اهل معامله بسازد و این مطلبی است که سران آمریکا نیز به آن اذعان کرده اند.
وی افزود: علم، اقتصاد و فرهنگ سه مولفه مهم برای اقتدار در هر نظامی است.
معاون سیاسی سپاه صاحب الزمان(عج) استان اصفهان افزود: دشمن امروز تلاش می کند ایران اسلامی را در دو راهی تسلیم و مقاومت قرار دهد.
6027/7134/پ

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «معاون سپاه اصفهان: اقتدار نظام در گرو اقتصاد مقاومتی است» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات