نکاتی برای جلوگیری از در رفتن جوراب شلواری -آکا

سایت سرگرمیخواندنی ها و دیدنی ها ,[categoriy]

نکاتی برای جلوگیری از در رفتن جوراب شلواری

نکاتی برای جلوگیری از در رفتن جوراب شلواری -آکانکاتی برای جلوگیری از در رفتن جوراب شلواری -آکا

آکاایران: نکاتی برای جلوگیری از در رفتن جوراب شلواری

آکاایران: نکاتی برای جلوگیری از در رفتن جوراب شلواری

هیچ کس دلش نمی خواهد درست وسط مهمانی یکی اشاره کند به بغل قوزک پا و بگوید «اوا در رفته!» و بعد شما مجبور باشید ادامه مهمانی را به صورت قوزک-پنهان سپری کنید. تازه اگر شانس بیاورید و در رفتگی تا روی شکم ادامه پیدا نکند! پس چه کار کنیم که مانع در رفتن جوراب شلواری شویم؟


به گزارش آکاایران: در بعضی منابع آمده که «اصلا جوراب شلواری است و در رفتنش!» با چنین تئوری ای یا باید جوراب شلواری ارزان یک بار مصرف بخرید که بعد از مهمانی آن را بیندازید دور، یا آن قدر ضخیم که برای در رفتن نیاز به ضربه شمشیر باشد! هرچند دررفتگی بخشی از چرخه زیست جوراب شلواری محسوب می شود، ولی با چند راه حل می توانید عمر مفید جوراب را کمی طولانی تر کنید.


با دست بشویید


هیچ وقت جوراب شلواری را در ماشین لباسشویی با هزار تا لباس دیگر قاطی نکنید. قزن و دکمه و تزئینات لباس های دیگر قاتل جوراب شلواری هستند. آب گرم هم جوراب های نخی را شل و وارفته می کند. اگر خیلی اصرار دارید که از ماشین لباسشویی استفاده کنید (اشاره مستقیم به تنبلی تان نکردم!) جوراب را داخل یک کیسه پارچه ای نازک بیندازید و درش را گره بزنید و با کیسه داخل ماشین بیندازید و از درجه زیر ۳۰ استفاده کنید.


پوست تان را صاف کنید


روی پوست پایتان از کف پا تا بالا دست بکشید و هرجا مو و زخم و زبری و خشکی و ترک هست، اول برایش فکری بکنید. به خصوص کف پا و زانو را که جزو متهمان اصلی در رفتن جوراب شلواری هستند، دریابید. اگر قرار است در مهمانی فردا جوراب شلواری شیشه ای گران تان را بپوشید، از شب قبل پاها را در آب بخیسانید (یا بعد از حمام)، روی قسمت های ترک خورده و خشک را یک جور کرم خیلی چرب بزنید، و رویش یک جوراب پلاستیکی بپوشید. اگر اوضاع کف پایتان خیلی خراب است، بهتر است یک کیسه فریزر پایتان کنید و رویش جوراب بپوشید. تا صبح همین طوری بخوابید. صبح پایتان حسابی نرم خواهد بود. یک ساعت قبل از پوشیدن جوراب شلواری هم پاها را از پایین تا بالا با کرم نرم کنید.


 

ناخن هایتان را سوهان بکشید


قاتل اصلی جوراب شلواری را به شما معرفی می کنم: ناخن! ناخن های پایتان را کوتاه کوتاه کنید و نرم و گرد سوهان بکشید. ناخن های دست تان را هم روی یک پارچه پرزدار بکشید و ببینید کجاهایش گیر می کند. همان جاها را سوهان بکشید. مواظب انتخاب انگشتر و ساعت و دستبند هم باشید. به خصوص اگر نگین دارند.


درست بپوشید


بدترین راه پوشیدن جوراب شلواری این است که پایتان را از بالا بکنید داخلش و تا پایین ببرید. همیشه مقادیری زبری در پوست و ناخن هست و این طوری جوراب درمی رود. بهتر است به این روش عمل کنید:


بدترین راه پوشیدن جوراب شلواری این است که پایتان را از بالا بکنید داخلش و تا پایین ببرید.


 

جوراب شلواری را برعکس کنید. بالا تا پایین یک لنگ را در دست جمع کنید. پایین جوراب را روی پنجه بگذارید و جوراب را روی پا بالا بکشید (به جای این که پا را از بالا داخل جوراب فرو کنید). لنگه بعدی را هم همین طوری پا کنید و بعد کمر را بالا بکشید. برای درآوردن جوراب هم دقیقا همین روش را از ته به سر اجرا کنید.


جلوی دررفتگی را بگیرید


اگر متوجه دررفتگی کوچکی در جوراب شلواری شدید، فوری اقدام کنید. یک لاک بی رنگ بردارید و دو سر دررفتگی را لاک بزنید. این طوری از بالا و پایین ادامه پیدا نمی کند و اقلا این مهمانی را آبروداری می کند. بهتر است این کار را هم از تو و هم از بیرون جوراب بکنید.


اگر متوجه دررفتگی کوچکی در جوراب شلواری شدید، فوری با لاک بی رنگ دو سر دررفتگی را لاک بزنید.


تافت مو هم می تواند همین کار را انجام بدهد، اما به اندازه لاک قدرت ندارد. می توانید بعد از لاک زدن، مقادیری تافت هم دور و برش بزنید که مطمئن شوید دررفتگی جایی نمی رود!

[ منبع این خبر سایت آکاایرام-سرگرمی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «نکاتی برای جلوگیری از در رفتن جوراب شلواری -آکا» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات