با گوشی های هوشمند، هوشمندانه عمل کنید -آکا

سایت علمی ، اخبار علمی آکااخبار علمی تازه های فناوری اخبار آموزشی آکاایران: با گوشی های هوشمند، هوشمندانه عمل کنید سرپرست اداره تشخیص جرایم سایبری پلیس فتا گفت: اگر از گوشی هوشمند استفاده می کنید؛ هوشمندانه عمل کنید. برخی افراد با دانلود ناشیانه نرم افزارها به هک شدن اطلاعات خود کمک می کنند.

تکنولوژی آکا ایران

,مجله،آکا ایران،آکا ایران،مجله اینترنتی،با گوشی های هوشمند هوشمندانه عمل کنید،گوشی هوشمند،موبایل هوشمند،تکنولوژی,[categoriy]

با گوشی های هوشمند، هوشمندانه عمل کنید

با گوشی های هوشمند، هوشمندانه عمل کنید -آکامجله،آتا ایران،مجله اینترنتی آتا ایران،مجله اینترنتی،با گوشی های هوشمند هوشمندانه عمل کنید،گوشی هوشمند،موبایل هوشمند،تکنولوژی

آکاایران: با گوشی های هوشمند، هوشمندانه عمل کنید

به گزارش آکاایران: به نقل از ایسنا سرگرد "کیانی" در برنامه "سلام ایران" گفت: اطلاعاتی که افراد در گوشی دارند مربوط به حریم خصوصی آنهاست بالطبع لازم است برای صیانت از آنها توجه ویژه ای داشته باشند. شاهد هستیم با دانلود ناشیانه برخی نرم افزارها افراد به هک شدن تلفن همراه خود کمک می کنند؛ این مساله آسیب های اجتماعی به همراه دارد.

وی همچنین افزود: اپلیکیشن ها بین مردم جایگاه قابل توجهی پیدا کرده اند و برای استفاده از آنها لازم است مردم اطلاعات کافی داشته باشند تا دچار آسیب اجتماعی نشوند چون از این دست آسیب ها تبعات منفی فراوانی به همراه دارد و آثار سوئ آنها سال ها باقی می ماند.

وی با اشاره به اینکه با ورود این تجهیزات شاهد ورود فرهنگ غلط هستیم، افزود: بحث فرهنگ سازی یکی از موضوعاتی است که باید به آن توجه ویژه شود. خانواده ها باید برای استفاده از این تجهیزات با داشتن آگاهی در کنار فرزندان خود باشند.


اخبار علمی تازه های فناوری اخبار آموزشی - بهترینها

[ منبع این خبر سایت آکاایران-علمی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «با گوشی های هوشمند، هوشمندانه عمل کنید -آکا» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات