آشنایی با ابزارهای نسل جدید BPM -آکا

سایت علمی ، اخبار علمی آکااخبار علمی تازه های فناوری اخبار آموزشی

آکاایران: سرویس فناوری آکا ایران به نقل از ایتنا؛ بخش فناوری شخصی:

به گزارش آکاایران: آکا ایران- ابزار BPM برای مدتی در حاشیه بوده است، به همین دلیل برای پاسخ به نیازهای نسل جدید نیاز به تکامل دارد.

,آشنایی,ابزارهای,جدید,[categoriy]

آشنایی با ابزارهای نسل جدید BPM

آشنایی با ابزارهای نسل جدید BPM -آکاآشنایی,ابزارهای,جدید

آکاایران: آشنایی با ابزارهای نسل جدید BPM

در گذشته ابزارهای به کار رفته در مدیریت فرآیند کسب وکار (یا همان BPM) به تنهایی مورد استفاده قرار می گرفت، اما امروزه اکثر فرآیندهای کاری با محیط SOA یکپارچه شده اند.
دلیل این است که، ابزارهای BPM و SOA در واقع با هم تعریف می شوند؛ هرچند که هنوز هم چالش قانع ساختن مشتریان برای این ادغام به اندازه کافی پابرجا است.

در حالی که بیش از بیست سال است دنیای کسب و کار ابزار BPM را می شناسد، ایجاد کردن این تعریف که ابزارهای BPM و SOA به طور واضح از یکدیگر متفاوت هستند، چالش بزرگی است.

ابزار BPM برای مدتی در حاشیه بوده است، به همین دلیل برای پاسخ به نیازهای نسل جدید نیاز به تکامل دارد.

بنابراین، بسیاری از کارشناسان مدیریت، توسعه نسل جدیدی از ابزارهای BPM را آغاز کرده اند که به تمامی فرآیندهای کسب و کار موجود و حتی فراتر از آن پاسخ گو باشد.

توسعه این ابزارهای جدید BPM مشکلات و نواقص موجود در نسخه های قدیمی ابزار BPM را که کاربران با آن مواجه بودند، برطرف کرده است.
در حال حاضر توسعه دهندگان محصول در حال یادگیری درمورد آنچه که واقعا کار می کند و آنچه که نسل جدید ابزارهای BPM نباید شاملش شود هستند.

در حالی که ابزارهای قدیمی BPM همچون مدل هایی برای محصولات هوش تجاری به کار گرفته می شدند و همچنین در محصولات متفاوت توانایی نمایش خوبی داشته اند اما قابلیت اجرای چند نوع فرآیند مختلف را به صورت مستقیم نداشتند و محصولات جدید قادر به انجام این کار هستند.[ منبع این خبر سایت آکاایران-علمی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «آشنایی با ابزارهای نسل جدید BPM -آکا» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات